fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
Виділене 

Дитяче хропіння: 10 ознак проблеми

Дитяче хропіння: 10 ознак проблеми

Статистика свідчить, що від 8 до 12% дітей регулярно хропуть уві сні, а у 3-5% дітей спостерігається апное уві сні. Дитяче апное уві сні - проблема, яка може вплинути на ріст дитини, його емоційний і когнітивний розвиток і стан серцево-судинної системи. Ці 10 ознак допоможуть вам з'ясувати, чи потрібно бити тривогу, якщо дитина хропе.


1. Сильне потовиділення уві сні.

Це вказує на надмірну активність симпатичної нервової системи у сні, яку викликає недолік кисню і спроби дихати при перекритих дихальних шляхах.

2. Западання грудної клітки і грудини під час вдиху.

Знову ж таки, це відбувається в результаті посилених спроб дихати при закритих дихальних шляхах.

3. Прийняття дивних поз під час сну.

Надмірне розтягування шиї поширене серед дітей з апное уві сні. Це допомагає їм підтримувати дихальні шляхи відкритими.

4. Ранкові головні болі.

З'являються в результаті браку кисню і підвищеного тиску під час сну.

5. Регулярне нетримання сечі.

Кілька досліджень виявили підвищену поширеність апное уві сні серед дітей, не здатних утримувати сечовий міхур від спорожнення під час сну. В одному з цих досліджень 42% дітей, які проходили лікування від апное уві сні, страждали від нічного нетримання сечі. Після лікування у 66% дітей було виявлено суттєве поліпшення цього стану.

6. Гіперактивність і дефіцит уваги в школі.

Діти з апное уві сні часто невірно діагностуються з синдромом дефіциту уваги і гіперактивності. При правильній діагностиці та виявленні факту хропіння уві сні можна уникнути непотрібного лікування від СДУГ.

7. Часті випадки лунатизму і нічних кошмарів.

Ці неприємні порушення сну можуть бути викликані апное уві сні. Дослідження Стенфордського університету, проведене кілька років тому, виявило, що більшість дітей, що страждали на лунатизм і апное уві сні, припинили несвідому нічну активність після лікування апное.

8. Дитяча гіпертонія.

Всі діти з підвищеним кров'яним тиском повинні проходити перевірку на апное уві сні.

9. Синдром Дауна.

Від 40 до 70% дітей з синдромом Дауна страждають від апное уві сні. Без належного лікування це порушення може істотно впливати на з здоров'я і розумовий розвиток.

10. Ожиріння.

Недавні дослідження показали, що майже 30% дітей з ожирінням страждають від апное уві сні. Без лікування, супутнє ожирінню апное уві сні, збільшує і без того високий ризик розвитку гіпертонії, стійкості інсуліну і порушення метаболізму. Апное уві сні також заважає дитині ефективно скидати зайву вагу.

Апное уві сні стає все більш поширеним порушенням, проте воно досить легко піддається лікуванню серед дітей. На жаль, без правильної діагностики та лікування, цей стан може істотно позначатися на їх здоров'ї і розвитку. Якщо ваша дитина постійно хропе, а також проявляє одне з перерахованих вище станів, неодмінно повідомте про це вашому педіатрові.

Обгортання: працює чи ні?
Чоловіча фригідність
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Олена Остапенко в Четвер, 10 червня 2021, 12:47

Дуже цікаво та пізнавально написано, але хотілося б бачити більше статей, дякую)

0
Дуже цікаво та пізнавально написано, але хотілося б бачити більше статей, дякую)

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts