fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Добавки з біотином і колагеном для росту брів: як отримати пишні брови

Добавки з біотином і колагеном для росту брів: як отримати пишні брови Добавки з біотином і колагеном для росту брів: як отримати пишні брови

Ваші брови володіють майже магічною здатністю обрамляти ваше обличчя. Не дивно, що люди так багато думають про них: Коли ви знайдете форму, яка вам підходить і яку легко підтримувати, вона може творити дива. І хоча у декого брови густі від природи, що дає їм широкі можливості формувати їх як завгодно - інші (привіт, це я!) потребують максимальної допомоги, щоб відновити свої брови.

Можливо, ви закохалися в тонкі олівцеві форми з 90-х і занадто вискубли ваші чи у вас просто від природи тонкі, рідкі дуги. Або, що трапляється з багатьма з нас, ваші порідшали з часом і з віком. Розумієте, як і волосся на вашій голові, ваші брови стають тонкими з віком.

Тому, якщо ви помічаєте, що останнім часом ваші брови стали стрункішими, це може бути ознакою того, що вам слід спробувати добавку для здорового волосся - щоб пасма (так, навіть ці пасма брів) були пишними та сильними.

Брови та біотин: ідеальне поєднання

Редакторів краси часто запитують про відновлення росту брів. Справа в тому, що відростання будь-якого виду волосся - справа складна, і важливо не давати людям помилкової надії, враховуючи, що деякі пасма просто ніколи не повернуться. Існує безліч засобів, що сприяють росту (наприклад, пептидні сироватки, у деяких є наукові обґрунтування, але в цілому вони, як правило, малоефективні). Ваша найкраща ставка - насправді перейти до внутрішнього.

Біотин - це різновид вітаміну B, зокрема B7. На відміну від вітаміну C чи вітаміну D, існує багато типів вітамінів групи B, кожен з яких відіграє важливу роль у підтримці функцій вашого організму. Зокрема, біотин відрізняється від інших своєю роллю в збереженні здорового та живого вигляду шкіри, волосся і нігтів.

У нього з'явилося багато шанувальників, особливо завдяки своїй ролі в рості волосся. Було доведено, що прийом біотину допомагає при випаданні волосся і може зберегти здоров'я вашого волосся. (Насправді потоншання і випадіння волосся - дуже часті симптоми дефіциту біотину.) Вважається, що біотин природним чином сприяє здоровому росту волосся, оскільки він глибоко залучений у виробництво кератину, основного компонента волосся. В одному дослідженні жінки зі стоншеним волоссям повідомили про значне відновлення росту при додаванні біотину в порівнянні з тими, хто отримував плацебо.

Добавки колагену також можуть підтримувати здоров'я волосся, оскільки вони складаються з коротких ланцюжків амінокислот. Амінокислоти - це фактично матеріал, з якого складаються білки, такі як кератин. Таким чином, якщо ви приймаєте добавку колагену та біотину разом, ви не тільки стимулюєте процес виробництва кератину, а й забезпечуєте свій організм необхідними для цього поживними речовинами.

Висновок

Якщо ви помітили, що ваші брови виглядають трішки худими, ви, ймовірно, захочете розглянути можливість прийому добавок для здоров'я волосся, таких як біотин і колаген. Разом вони можуть підтримувати ріст волосся в цій області, забезпечуючи організм амінокислотами (знову ж таки, будівельними блоками кератину), а також підтримуючи виробництво кератину в цілому. 

Уроки з 2020 року: як виховувати посттравматичне з...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts