fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Дієти, які включають чай, ягоди та яблука, можуть знизити артеріальний тиск

Дієти, які включають чай, ягоди та яблука, можуть знизити артеріальний тиск Дієти, які включають чай, ягоди та яблука, можуть знизити артеріальний тиск

Хвороби серця, у багатьох формах і ступенях тяжкості, є однією з найбільш поширених проблем зі здоров'ям у Сполучених Штатах і, по суті, в даний час є основною причиною смерті в країні. Відповідно до звітів, дієта є одним з ключових факторів ризику серцево-судинних захворювань, тому дослідження зв'язку між дієтою і такими показниками, як артеріальний тиск, мають вирішальне значення.

У новому дослідженні, опублікованому нещодавно, дослідники виявили зв'язок між більш високим споживанням флавонолів з їжею і більш низьким артеріальним тиском у учасників, пропонуючи менший зсув, який може мати велике значення.

Зміна дієти, яка може допомогти контролювати артеріальний тиск

У дослідженні, опублікованому в журналі "Наукові звіти", брало участь більше 25 000 учасників. За словами дослідників, результати цього дослідження показують, що загальне збільшення флавонолів може допомогти знизити артеріальний тиск.

Вони виявили, що ключовою різницею між учасниками з найбільшим і найнижчим споживанням була різниця між 2 і 4 мм рт.ст. в артеріальному тиску, причому нижча група мала більший рівень споживання флавонолу. Це було порівняно з різницею, яка відбулася в результаті дотримання людьми середземноморської дієти, котра незмінно вважається однією з кращих дієт для загального стану здоров'я.

"Це дослідження дає нам об'єктивний результат про зв'язок між флавонолами, що містяться в чаї і деяких фруктах, і артеріальним тиском," пояснює професор Гюнтер Кунле, дієтолог з Університету Редінга, який керував дослідженням. "Попередні дослідження великих популяцій завжди покладалися на власні дані, щоб робити висновки, але це перше епідеміологічне дослідження такого масштабу, яке об'єктивно досліджує зв'язок між конкретною біологічно активною сполукою і здоров'ям."

Зачекайте, що таке флавоноли та чому ці результати мають значення?

Флавоноли - це природні сполуки, які в основному містяться у фруктах і овочах. Вони є частиною того, чому продукти, від червоного вина до шоколаду, пов'язані з користю для здоров'я, хоча вони також зустрічаються в більш традиційно "здорових" продуктах, таких як яблука, ягоди та чай. За словами Кунле, "в британській дієті основними джерелами флавонолів є чай, какао, яблука та ягоди".

Хоча попередні дослідження працювали над встановленням зв'язку, вони грунтувалися на звітах учасників про дієту. Навпаки, це нове дослідження фактично засновувало свої вимірювання споживання флавонола на харчових біомаркерах для отримання більш точного результату.

"На відміну від даних про харчування, про які повідомляють самі пацієнти, біомаркери харчування можуть враховувати величезну мінливість в складі харчових продуктів", - пояснює він далі. "Таким чином, ми можемо з упевненістю віднести спостережувані нами асоціації до споживання флавонолів". Хоча відомо, що такі продукти, як згадані вище, містять флавоноли, природні відмінності в їх складі означають, що дослідження, засновані на самозвітах, не можуть поєднувати користь із конкретними сполуками настільки впевнено, як це дослідження.

Гарна новина полягає в тому, що є багато дивовижних причин, за якими варто вживати продукти, багаті флавонолами, які не можуть попередити високий артеріальний тиск. Ягоди дуже корисні для здоров'я кишечника, яблука - хороше джерело клітковини, а деякі чаї можуть допомогти при метеоризмі, головному болю і багато чому іншому. 

Як показують дослідження, вживання великої кількос...
На тлі COVID-19 зростають проблеми з образом тіла,...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts