fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Чи можуть профілактичні обстеження врятувати наше життя?

Чи можуть профілактичні обстеження врятувати наше життя? Чи можуть профілактичні обстеження врятувати наше життя?

Профілактичні обстеження дозволяють виявити багато захворювань ще до того, як вони вступають у дуже запущену стадію, коли шанси на одужання дуже низькі або відсутні. Профілактичні обстеження рятують не тільки наше здоров'я, але й можуть врятувати наше життя.

Профілактичні обстеження, які потрібно робити всім

Деякі з профілактичних обстежень повинні проходити як жінки, так і чоловіки. Аналіз крові є одним з найосновніших аналізів. До нього належить, поміж іншим, морфологія, яка дозволяє виявляти інфекції організму, анемію і лейкемію. Аналіз крові, який повинні робити як чоловік, так і жінки, - це визначення рівня глюкози в крові. Він насамперед потрібен для виявлення діабету. Також жінки та чоловіки повинні регулярно здавати ліпідний профіль. Цей аналіз виявляє високий рівень холестерину та тригліцеридів, чинників, які сприяють атеросклерозу. Загальний аналіз сечі також повинен бути обов'язковим профілактичним обстеженням. Він виявляє низку захворювань, не обов'язково пов'язаних із сечовивідними шляхами. Поміж іншим він дає змогу виявити вірусний гепатит. Колоноскопія також необхідно включити в огляд, який повинен бути в календарі чоловіків і жінок. Цей аналіз допомагає виявити ранній колоректальний рак. Колоноскопія також може виявити дивертикульоз.

Профілактичні обстеження лише для жінок

Серед профілактичних обстежень, які присвячені виключно жінкам, повинна бути, зокрема, мамографія. Це обстеження базується на рентгенографії молочної залози з використанням низьких доз рентгенівських променів. Це тест, який дозволяє виявити рак молочної залози на ранній стадії. Він більш точний, ніж УЗД молочної залози. В залежності від методу, яким буде виконуватися, він дозволяє виявити пухлини діаметром від 1 до 3 міліметрів. Найменші новоутворення виявляються, якщо тест проводиться за допомогою цифрової мамографії. Цитологія також є профілактичним обстеженням виключно для жінок. Цей тест виявляє не тільки інфекцію статевих шляхів, але насамперед рак шийки матки. Цей тест виконується в першій фазі циклу. Трансвагінальне УЗД є ще одним важливим профілактичним обстеженням для жінок. Він виявляє, серед іншого, рак яєчників на ранній стадії. Денситометрія, тобто обстеження на остеопороз, також спрямована в основному на жінок старше 40 років. Остеопороз не є небезпечним для життя захворюванням, але раннє виявлення дозволяє уникнути переломів кісток.

Профілактичні обстеження дозволяють вчасно виявити багато захворювань. Вони рятують наше здоров'я, а іноді і наше життя.

Як знизити холестерин?
Як кинути палити назавжди: 4 дійсно ефективних мет...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts