fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Чи допомагає йога в кар'єрі?

Чи допомагає йога в кар'єрі? Чи допомагає йога в кар'єрі?

Чи можна зв'язати успіх людини в роботі / бізнесі з заняттями йогою?

Відповідь тут не очевидна. У всякому разі, йога - це шлях самопізнання, заспокоєння розуму. До чого тут бізнес?

За багато років роботи в епіцентрі ділового життя Москва-сіті я проаналізувала сотні людей, яких зустрічала в офісах, на заходах, ділових нарадах та в інших місцях де, здавалося б, йозі не місце.

Я помітила, що простежується чіткий взаємозв'язок: люди, що практикують йогу і медитацію більш успішні в кар'єрі. Це легко пояснити. Йога - це не тільки фізичні вправи, вона набагато ширша й глибша. Це філософія, довга дорога, що дозволяє поліпшити якість життя.

Ви помічали, що багато директорів компаній, успішні політики та інші високопоставлені особи найчастіше спокійні, розважливі і підходять до справи з холодною головою? Це навички, яким можна навчитися і які можна напрацювати. У розмові більшість з них зізнавалися, що практикують йогу чи медитацію кілька разів на тиждень.

Я підприємець і помічаю, що часто застосовую принципи йоги на практиці. Я спокійна в стресових ситуаціях, навчилася дивитися на ситуацію зі сторони, а також відпускати ті моменти, які заважають рухатися далі.

Починаючи з малого, практика на килимку вчить нас контролювати тіло, дихання, а потім думки й увагу.

Мої корпоративні клієнти відзначають, що ті, хто регулярно практикують йогу (2-3 рази на тиждень) стали більш продуктивними на роботі. Вони беруть на себе більш відповідальні завдання, а також виконують їх з великим ентузіазмом. У свою чергу, це призводить до просування по кар'єрних сходах.

Якщо в своє життя усвідомлено впроваджувати принципи Яма і Ніяма, результат не змусить себе довго чекати. Зміни на краще гарантовані в усіх сферах життя, і в роботі також.

Джерело: https://yogajournal.ru

Список продуктів, від яких варто відмовитися навес...
15 фактів про статевий член, які відомі не кожному...

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts