fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Чи буває занадто багато пробіотиків?

Чи буває занадто багато пробіотиків? Чи буває занадто багато пробіотиків?

Оскільки, як правило, в нашому тілі живе до 100 трлн бактерій, то практично неможливо «перебрати» пробіотики (або «хороші» бактерії). Більш того, дослідження показують, що вживання цих бактерій з ферментованими продуктами (наприклад, йогурт або квашена капуста) тільки покращить бактеріальний баланс у кишечнику, поліпшить травлення і зміцнить імунну систему.

Здорові дорослі можуть щодня отримувати до 20 млрд. одиниць пробіотиків з їжі або харчових добавок - межі норми дуже розмиті через унікальну природу кишкової флори кожної людини. Щоб підтримувати хороше здоров'я кишечника, спробуйте включити в раціон якомога більше ферментованих продуктів. Якщо харчова добавка вам близька, попросіть лікаря порекомендувати конкретну марку. Для деяких людей різке збільшення кількості «хороших» бактерій може супроводжуватися здуттям і діареєю. Якщо у вас з'явився розлад шлунку, зробіть перерву в прийомі пробіотиків.

Не забувайте про одне виключення: люди з пригніченим імунітетом (з ВІЛ, раком і деякими іншими захворюваннями) повиprobнні спочатку проконсультуватися з лікарем. У рідкісних випадках пригніченого імунітету, навіть «хороші» бактерії можуть викликати небезпечну інфекцію.
Як стрес псує ваше волосся
Чайний гриб або Комбуча: чи корисний?
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts