fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Чому повна відмова від алкоголю - небезпечна дурість

Чому повна відмова від алкоголю - небезпечна дурість

Зловживання алкоголем може призвести до автомобільної катастрофи і хворобам печінки, але повна відмова від нього ще небезпечніше.

Згідно статті, опублікованій в журналі Alcoholism: Clinical and Experimental Research, люди, які утримуються від алкоголю зовсім, мають підвищений ризик передчасної смерті.
Дослідження, проведене під керівництвом психолога Карла Холагана з університету Техасу в Остіні, торкнулося 1824 людей у віці від 55 до 65 років. За респондентами спостерігали більше 20 років поспіль. Усіх їх розділили на три групи: алкоголіки, помірно п'ють і ті, хто не п'є взагалі.
Виявилося, що рання смертність найбільш характерна для людей з останньої групи: 69% з них помирає у віці до 65 років! Серед алкоголіків таких - тільки 60%, а серед помірно питущих - і зовсім всього 41%.
Більше того, ця залежність добре простежується незалежно від інших факторів: багато у вас друзів чи ні, добре ви заробляєте чи ні, займаєтеся ви спортом або цілу добу сидите в кріслі. Загалом, корелляция очевидна і зачіпає всіх людей, незалежно від їх інших побутових звичок.
Якщо ви ще недостатньо шоковані, то ось вам ще один факт: якщо алкоголік, усвідомивши свої проблеми, зовсім кидає пити, то вмирає він, як правило, набагато швидше, ніж якби продовжував пити як колись.
Журнал Time навіть склав список з п'яти причин, чому помірне вживання алкоголю набагато «вигідніше», ніж повне утримання.
По-перше, алкоголь - задоволення дороге, тому алкоголіки змушені піклуватися про свою фінансової стабільності більше за інших.
По-друге, люди, які п'ють регулярно, як правило, роблять це в хорошій компанії. Справа в тому, що всі ми - істоти соціальні, а непитущі досить часто страждають від самотності і нестачі друзів.
По-третє, ніхто не буде сперечатися з тим, що алкоголь - відмінний спосіб розслабитися і зняти стрес, забути - хоча б на час - про свої дрібні проблеми і неприємності. Є навіть дослідження, які підтверджують, що люди, які утримуються від вживання алкоголю, частіше страждають від депресій, ніж всі інші.

Зрозуміло, ця стаття не може бути виправданням для алкоголізму. Тим не менш, всім нам потрібно вміти розслаблятися. І алкоголь - найпростіший спосіб підтримувати в собі цю звичку.

І пам'ятайте: похмілля набагато менш небезпечно для здоров'я, ніж хронічний стрес або депресія.

7 міфів про аеробіку
Як зберегти працездатність мозку в літку
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts