fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Чому парам не варто проводити весь час разом і як підняти це питання

Чому парам не варто проводити весь час разом Чому парам не варто проводити весь час разом

Час потрібен всім - навіть тим, хто знаходиться в здорових, люблячих і відданих відносинах під одним дахом. А з початку пандемії COVID-19 пари по всьому світу проводять разом набагато більше часу, ніж зазвичай. 

Не бійтеся, якщо вам необхідно трішки свободи; це не означає, що у ваших стосунках щось не так. Фактично, це може бути саме те, що вам двом необхідно. Ми поговорили з експертами по відносинам, щоб зрозуміти, чому для пар так важливо проводити час на самоті, а також як розповісти про це партнеру і які є способи включити більше цього в своє життя.

Чому парам все ще потрібен час для себе

Щоб відносини могли розвиватися і процвітати, обидві людини повинні бути віддані не тільки один одному, але і собі, своїй особистості та розвитку.

"Важливо, щоб пари витрачали час на те, щоб розвивати свої інтереси, займатися тим, що їм подобається, самостійно, що допомагає зміцнити здорове самовідчуття поза відносинами," пояснює ліцензований психотерапевт і сексопатолог Майкл Моран. "В протилежному випадку вони ризикують заплутатися, що зазвичай призводить до самозаспокоєння і почуттю незадоволеності."

За словами ліцензованого сімейного терапевта Яна Хоге, взаємозв'язок - це відчуття, коли між двома людьми немає меж, що спочатку може бути добре, але з часом може призвести до обурення. Це може привести до того, що партнери почнуть діяти, розлучатися чи навіть зав'язувати роман, щоб відновити почуття власної гідності, додає він. "Здоровий розподіл має вирішальне значення для почуття бажання до когось або чогось ще."

А коли ми проводимо час на самоті, - говорить психотерапевт Кен Пейдж, "ми повертаємо важливі частини нашої автентичної ідентичності." Однак коли ми нехтуємо ними, "ми втрачаємо життєздатність, яка абсолютно необхідна для багатого життя," зазначає він. "Відмовитися від шляху самопізнання - принаймні деякі з яких мають відбуватися на самоті - означає відмовитися від одного з найбагатших аспектів нашого життя. І наше партнерство постраждає так само, як і ми."

Як донести це до вашого партнера

Окрім того факту, що говорити комусь, що вам потрібно трішечки особистого простору, дещо ніяково, але це особливо лякає, коли це партнер, якого ви не хочете образити. Моран говорить, перш ніж щось порушувати, подумайте, чому вам необхідно більше часу наодинці з собою.

"Поділіться цим зі своїм партнером, переконавшись, що це не про те, щоб проводити з ним менше часу, а про те, щоб проводити більше часу з собою, і як ви прийшли до усвідомлення того, чому це важливо для вас в даний час," говорить він.

За словами Хоге, також важливо чітко розуміти потреби вашого партнера. "Вашому партнерові може не знадобитися така роз'єднаність, як вам," зазначає він. Так що чітко сформулюйте свої очікування, потреби і границі для вас обох, а потім проведіть мозковий штурм, щоб розв'язати задачу. "Поговоріть про унікальні відмінності та проведіть мозковий штурм за прийнятними способами управління обома наборами потреб," додав він.

За словами Пейджа, здатність говорити про ці відмінності, виділяти для них місце та заохочувати один одного на вашому індивідуальному шляху веде до більш яскравих стосунків. І, як додає Моран,, "Чим більше вони дійсно кохають один одного, тим більше вони будуть заохочувати свого партнера рости та розвиватися по-своєму."

Знаходьте більше часу побути на самоті

Те, що ви двоє живете разом, не означає, що не можна приділяти першочергову увагу часу наодинці з собою. Будь-то поодинока відпустка на вихідних або ванна, в якій суворо не турбувати, робіть те, що вам подобається (чого, можливо, ваш партнер не робить).

"Час, проведений на самоті, на повинен займати години чи дні - хоча це абсолютно можливо," зазначає Пейдж. Ми можемо давати собі короткі перерви протягом дня, наприклад, за допомогою медитації або швидкого дихання, яке повертає вас до самого себе, - пропонує він.

"Ключ полягає в тому, щоб спочатку знайти невелику кількість часу для самоти," говорить Моран. "Нагадуйте собі, що це здорово та добре, і любіть піклуватися про себе. Виділення часу для себе також може бути відмінною вправою для вивчення і встановлення здорових меж з іншими."

Крім того, Пейдж пропонує ідею спільного проведення часу на самоті: наприклад, закривши очі та взявшись за руки зі своїм партнером перед їжею, він говорить, що це, наприклад, дозволяє вам "відчувати свій зв'язок, але ви також витрачаєте час на зв'язок із собою." Ви також можете медитувати разом, гуляти разом у тиші чи навіть працювати або читати окремо, але в одній кімнаті.

Незалежно від того, як ви вирішите це зробити, кожному потрібен час на себе, щоб відновити зв'язок зі своїм єством і зміцнити відносини з самим собою. Коли ми це робимо, ми краще показуємо себе людям у нашому житті, і наші відносини завдяки цьому завжди поліпшуються.

4 загальноприйняті стратегії психологів як прискор...
Надлишок цукру в мозку може сприяти розвитку хворо...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts