fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Чому не варто пити каву у період вагітності?

Чому не варто пити каву у період вагітності? Чому не варто пити каву у період вагітності?

Вагітним жінкам краще не пити кави, вважають китайські вчені. Її вживання може призводити до пошкодження печінки у плода і до появи серйозних затримок в його розвитку.

Journal of Endocrinology опублікував звіт від дослідженні китайських вчених з Університету Ухань. Ці фахівці прийшли до висновку про те, що вживання кави при вагітності може шкодити здоров'ю і розвитку зародків.

Дискусії про те, як кофеїн і інші компоненти напою, що бадьорить впливають на організм вагітних жінок, ведуться давно - у каву виявляються то плюси, мінуси для жінок, які перебувають в очікуванні дитини. Вивчаючи вплив кави на вагітність, китайські вчені спостерігали за життям декількох десятків вагітних щурів, яким в корм додавався кофеїн. Дослідників цікавило, чи може кави гальмувати розвиток дитини, провокувати викидні або сприяти народженню недоношених дітей.

Ці випробування спонукали фахівців зробити висновок про те, що великі дози кави насправді ведуть до зменшення маси плода і уповільнюють швидкість його розвитку. Крім того, вчені виявили несприятливий вплив кофеїну на печінку дитинчат ще в період їхнього внутрішньоутробного розвитку.

Зокрема, було встановлено, що під впливом кофеїну організми вагітних самок починали збільшувати вироблення стресових гормонів. В результаті в печінці дитинчат блокувалася активність гормону росту IGF1 -потомство самок, які вживали кофеїн при вагітності, в майбутньому набагато частіше страждали від цирозу печінки та інших порушень в її роботі.

"Ці висновки необхідно підтвердити в ході спостережень і за людьми, проте ми все ж не рекомендували б жінкам пити каву під час вагітності", - резюмували автори проекту. 

Стрес зменшує шанси завагітніти
Як схуднути чоловікові?

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts