fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Чоловіча фригідність

Чоловіча фригідність

Фригідність завжди вважалася жіночою прерогативою, але сьогодні подібний стан починають відчувати і чоловіки.

Виявляється, не тільки жінки, а й чоловіки використовують головний біль як відмовку, коли їм не хочеться виконувати подружні обов'язки. Правда, несподівана "мігрень" терзає чоловіка виключно в межах власної спальні і через кілька років після початку сімейного життя. Такий ось дивний, примхливий вірус: в дома сексу не хочу, а в іншому місці - завжди з радістю.

Американські дослідники не стали витрачати гроші на пошуки мікроба, який приносить в тіло чоловіка таку дивну хворобу. А взяли і опитали більше 4 тисяч чоловіків, які відмовилися від подружнього сексу. На порядку денному стояло одне питання: "За що така немилість дружинам?". Ось результати:

68% чоловіків не хочуть займатися подружнім сексом, бо стало нудно. Бувають, звичайно, винятки з правил і іноді сексуальні фантазери одружуються на дуже пасивних в сексуальному відношенні жінках. У цьому випадку їх похід на простори чужих спалень практично неминучий.

48% чоловіків відмовляються від сексу через брак грошей. Надмірне завантаження на роботі, хронічні фінансові труднощі - і з подружнім сексом можна розпрощатися.

44% опитаних чоловіків не хочуть займатися сексом зі сварливими дружинами. Постійна критика, занижена оцінка, тотальний контроль - і прощай, подружній секс!

88% чоловіків, утираючи гіркі сльози, поскаржилися на те, що дружина втратила сексуальну привабливість.

22% чоловіків вважають за краще дивитися порнофільми замість того щоб займатися реальним сексом.

Крім вищезгаданих, найпоширеніших, існує маса інших причин для відмови від сексу: еректильна дисфункція, алкоголізм і наркоманія, психічні розлади, сексуальні травми. З'явився новий термін: чоловіча фригідність.

Позитивні емоції стомлюють

На бідних чоловіків валяться стреси, проблеми, негативна інформація. Додайте до цього синдром хронічної втоми, зміна клімату, перевантаження на роботі і негативний досвід спілкування з людьми, в першу чергу з жінками. Чоловікові в ім'я досягнення трудових успіхів доводиться максимально відповідати новим вимогам, що виражаються інформаційною революцією і технічним прогресом. Комп'ютери, високі технології, тонни інструкцій, море фактів і цифр - така специфіка праці сучасного чоловіка. Нервова система людини нашої епохи піддається настільки жахливим навантажень, що позитивні емоційні струси (включаючи секс) робляться для неї втомливими. У результаті єдиним бажанням чоловіка стає отримання слабких стимулів, наприклад перегляд телевізора і щільна вечеря. А потім ми дивуємося, чому сильній статі не до сексу. Причому, справа-то не в імпотенції. Ерекція може виникати, а ось бажання її реалізувати - ні. А причина в тому, що ніякого задоволення статевий акт не приносить.

Емансиповані жінки і патріархальні чоловіки

Іншим чинником, який веде до широкого поширення чоловічої фригідності, є жіноча емансипація - процес, до якого чоловіки поки не встигли адаптуватися унаслідок домінування в їхній психіці патріархальних атавізмів.
Сьогодні в офісах і на підприємствах поруч із чоловіками працює дуже багато жінок, іноді їх число перевершує число чоловіків. Одягом, косметикою, зачіскою жінки прагнуть підкреслити свої зовнішні дані, привернути увагу представників протилежної статі, навіть не здогадуючись, що тим самим вони викликають сильний стрес у чоловіків. Деякі чоловіки слабнуть перед розкріпаченої жінкою, від чого їх сексуальність пригнічується. Інші, навпаки, використовують надає можливість для флірту, тобто перетворюють відносини з жінкою в гру (оформлення так званих людскіх відносин), завдяки чому уникають нелегкій обов'язок доводити свою чоловічу спроможність. Треті змушені день у день придушувати в собі потяг до жінок, яких знаходять привабливими.
Це травмуюче психіку явище викорінити неможливо, навіть якщо всі жінки носитимуть строгу форму і відмовляться від косметики та біжутерії. Справа в тому, що чоловіків збуджує в першу чергу сам факт активності жінки в соціальному плані. Підсвідомість підказує, що такі жінки можуть бути і сексуально активними.
Потрібно відзначити, що в більшості випадків ця підсвідома реакція вірна в своїй основі. Статистика показує, що максимально оргазмічними зазвичай є жінки, які демонструють задоволеність професією, глибоку залученість в трудову діяльність, потребу в деякому мінімумі громадської роботи і життєрадісність від самореалізації. У важкій формі чоловіча холодність являє собою стан відрази до жінок, небажання спілкуватися з ними. В очах таких чоловіків жінка не просто втрачає привабливість, але й нерідко уявляється небезпечною, тобто на грунті фригідності розвивається гинекофобия (страх перед жінками).
Втім, сказане не слід сприймати як аксіому. Гінекофобія часто існує сама по собі, причому, як самостійне розлад вона іноді провокує розвиток фригідності. У чоловіків, які не перебувають у шлюбі і рідко мають близькість з жінками, холодність виявляється із запізненням або зовсім не виявляється, оскільки не заподіює незручностей. Пильно реагують на зниження лібідо одружені чоловіки і чоловіки, у яких є постійна партнерка. Одним з перших ознак розвитку фригідності бувають частіші випадки ситуаційної імпотенції, тобто тимчасової відсутності або ослаблення ерекції внаслідок втоми, невпевненості в собі, зловживання алкоголем і т. д. (У нормі ситуаційна імпотенція проявляється більш ніж у 90% чоловіків, проте порівняно рідко). Ситуаційна імпотенція порівняно швидко проходить під дією еротичної стимуляції, але задоволення від статевого акту поступово зменшується. Навіть при повноціннії ерекції не виникає бажання реалізувати свої можливості, статевий акт виконується механічно, як нудний обов'язок. Такі ранні суб'єктивні ознаки холодності, до об'єктивних симптомів відносяться менш яскраві відчуття при коїтус, зникнення нормальної ерекції вже через 5 хв після початку коїтусу, рідкісне настання оргазму. Чоловік схильний списувати зниження лібідо на втому, нервовий день, необхідність виспатися перед роботою та інші фактори, які сприяють прогресуванню фригідності, хоча і не становлять суті проблеми.

Фригідність або втома?

  • Відчуття при статевому акті не настільки хвилюючі, як раніше. Ерекція нормальна, але пропадає через 5-7 хвилин після початку акту. Вас щось гнітить, не дозволяє зосередитися на статевому акті. Згадайте, чи давно це почалося, і постарайтеся усунути цей психотравмуючий фактор. Якщо не виходить, то хоча б навчитеся на час забувати про нього. Вгамувати хворі нерви допоможе настій м'яти перцевої: 1 ст. л. листя залийте склянкою окропу, настоюйте годину, процідіть і пийте протягом місяця по 1/2 склянки вранці і ввечері.
  • Погіршилася пам'ять. Вранці ви прокидаєтеся в поганому настрої. Вам все набридло: на роботі завантажують, дружина заїла, грошей немає. Побалуйте себе, відверніться: поїдьте на рибалку, сходіть з приятелями в сауну. І обов'язково протягом 10-12 днів приймайте тричі на день аптечну настоянку елеутерококу або лімонніка- по 10 крапель на 2 ст. л. Зробіть двотижневу перерву і повторіть курс.
  • Постійно хочеться спати. Часто безпричинно ниють м'язи. У вас синдром хронічної втоми. Який вже тут секс! Відіспліться, відправляйтеся у відпустку і тиждень валяйтеся на дивані з журналом або біля телевізора. Подивіться еротику, і бажання повернеться. Скористайтеся фітостімуляторамі.

Оргазмическая дисфункція у чоловіків

У чоловіків при порушеннях оргазму еякуляція під час статевого акту досягається з великими труднощами або не відбувається взагалі.
Основними оргазмічними дисфункціями є:
- оргазмическая ангедония;
- психогенне анеякуляторное розлад;
- утруднена еякуляція.
При оргазмічний ангедоніі відсутня психічне і фізичне відчуття оргазму, незважаючи на наявність фізіологічного компонента, зокрема настання еякуляції. Психогенне анеякуляторное розлад, що виникло з самого початку статевого життя, пов'язане з затримкою психосексуального розвитку, а також з вихованням хлопчиків в умовах гіперопіки. Найбільше задоволення цим чоловікам доставляють тривалі ласки партнерки, а фрикції під час коїтусу або байдужі, або злегка приємні і проводяться в основному для жінки. Єдиним джерелом сім'явиверження для них є нічні полюції. Чоловік здатний досягати еякуляції та оргазму при мастурбації або при орально-генітальної стимуляції, але при статевому акті сім'явиверження у нього відсутня або вимагає значних зусиль.
Сексологи б'ють тривогу, тим більше що, згідно з дослідженнями, фригідними стають не тільки представники зрілого віку, але й молоді чоловіки 30-35 років. Аноргазмией називають нездатність відчувати оргазм у поєднанні з наявністю сексуального потягу. Аноргазмия служить причиною багатьох розлучень, а вина за неї лягає в рівній мірі на обидві статі.
Ускладнена еякуляція має місце при надмірному самоконтролі під час статевого контакту з жінкою. До інших психологічних причин утрудненою еякуляції відносять статеві контакти з жінкою, яка не викликає сексуального потягу або пригнічує його еротичні емоції своєю холодністю. До органічних причин порушення еякуляції відносяться травми спини, деякі операції (видалення передміхурової залози), пухлини головного мозку, прийом ряду антидепресантів і гіпотензивних засобів.
Також існує знижена потреба в сім'явиверганні у чоловіків у віці старше 50 років. Для настання еякуляції їм необхідно значно збільшити число фрикций, а при деяких статевих актах, особливо при частих, сім'явиверження взагалі не відбувається.

Що робити?

Махнути на статеве життя рукою, заспокоюючи себе тим, що сьогодні втомився, завтра потрібно виспатися? Не можна, тому що якщо протягом довгого часу відмовлятися від сексу, то ... По-перше, виникає гормональний дисбаланс, що веде до зниження імунітету і загострення хронічних захворювань, по-друге, в кров надходить набагато менше ендорфінів і серотоніну - природних антидепресантів, і чоловік втрачає здатність чинити опір стресам.

І найголовніше - "простоюють без роботи" яєчка починають працювати гірше, тестостерону в кров надходить все менше, чоловік перестає бути таким: стоншуються кістки; збільшується маса тіла, причому за рахунок жиру; стають в'ялими м'язи; втрачається здатність довго і продуктивно працювати. Та й навряд чи жінка потерпить, щоб коханий задовольняв її раз на півроку.

Точна діагностика фригідності, так само як і лікування цього розладу, проводиться професійним сексопатологом. Режим фізичної активності підбирається лікарем суто індивідуально. Хтось може потребувати пасивному відпочинку, в т. Ч. Сні, а хтось може страждати від гіподинамії. Якщо немає протипоказань, незайве буде приймати деякий час фітостімулятори, підвищують загальний тонус, нормалізують потенцію і позитивно впливають на чоловіче лібідо. У числі таких фітостімуляторов - настоянки елеутерококу і лимонника. Їх приймаються по 10 крапель на 2 ст. л. води, 3 рази на день. Курс лікування триває 34 дні. Протягом перших 10 днів обраний засіб - елеутерокок або лимонник - приймається щодня. Потім влаштовується двотижневу перерву, після чого прийом препарату поновлюється.

Набратися сил вам допоможе настій аралії маньчжурської. 1 ст. л. коренів залийте 6 ст. л. спирту, настоюйте два тижні в темному теплому місці. Процідіть, додайте 2 ст. л. води, перемішайте і приймайте 3 рази на день по 30 крапель протягом 4-6 тижнів.

Дитяче хропіння: 10 ознак проблеми
Як покращити свій фізичний стан протягом 2 тижнів
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts