fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Чай названий причиною раку простати

Чай названий причиною раку простати Чай названий причиною раку простати

Провівши тривалі дослідження, британці назвали чай потужним стимулятором поширеного захворювання.

Британські вчені з Університету Глазго спокусилися на найсвятіше для англійців - на чай. За їхніми даними, у любителів пропустити по 7 і більше чашок цього напою в день ризик виникнення раку простати на 50% вище, ніж у їх помірних в цьому відношенні колег.

Свої висновки шотландці засновують на масштабному дослідженні 6016 чоловіків у віці від 21 року до 75 років, яке тривало майже чотири десятиліття. Після того як дані були скориговані з урахуванням стану здоров'я та способу життя учасників, дослідники виявили підвищені шанси на розвиток раку простати у «злісних» любителів чаю.

Такі заяви, як ви розумієте, не могли не викликати резонанс в країні, де чаювання зведено в ранг національного надбання. Тому організація Tea Advisory Panel тут же заявила, що рак простати може бути викликаний аж ніяк не чаєм, а, наприклад, курінням, стресом або дієтами.

Представники чайної промисловості країни також відзначили, що більш ранні дослідження вказували виключно на позитивні якості напою, що бадьорить, пов'язуючи його споживання зі зниженням ваги і рівня холестерину, а також з меншою пристрастю до алкоголю. Однак цей аргумент фахівці з Глазго парирують масштабами свого дослідження, заявляючи, що раніше нічого подібного не проводилося.

Мистецтво пекти: чому гострий перець стає новою па...
Чому ви скрегочете зубами уві сні: 3 факти про бру...

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts