fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
Виділене 

Біль у шлунку: що може стати причиною

Біль у шлунку: що може стати причиною Біль у шлунку: що може стати причиною

Біль у шлунку - це провідний симптом цілої групи захворювань.

Спочатку визначимося - де саме стає боляче при болю в шлунку.

Класично - біль виникає в епігастрії, це простір між горизонтальною лінією, проведеною через пупок і нижніми реберними дугами.

Однак хвороби серця, хребта і деяких інших органів можуть також «віддавати» в цю ділянку, тому остаточне слово про причину болю в шлунку мусить сказати лікар.

Основні захворювання, що викликають біль у шлунку:

Біль у шлунку. Гастрит, тобто запалення слизової оболонки шлунка.

В один прекрасний день у вас з'являється біль у шлунку, який стихає при прийомі їжі. Причиною гастриту можуть бути стреси, характер харчування, вживання гарячої їжі та багато іншого. Чому саме болить шлунок при гастриті, що потрібно робити і чого не можна їсти, викладено у відповідній статті на нашому ресурсі.

Біль у шлунку. Виразка шлунка.

Власне, якщо ігнорувати запалення слизової оболонки, на місці запалення формується виразка. Жити стає значно гірше. Крім «голодних» болів, характерних для гастриту, з'являється різкий біль приблизно через годину після прийому їжі. Лікувати виразку шлунка без гастроентеролога не вийде. Лікування включає препарати (включно з антибіотиками), дієту, аж до хірургічних методів. "Запущена" виразка шлунка може закінчитися наступним больовим щаблем:

Біль у шлунку. Перфорація виразки шлунка

Іншими словами, прорив виразки в черевну порожнину. Уявіть собі, що на відкриту рану хлюпнули кислоти з масою пережованої їжі. Больові відчуття такі, що дехто помирає відразу від больового шоку. Біль при перфорації офіційно називається «кинджальним», і нічим від удару кинджала не відрізняється (тільки виживаність після удару справжнього кинджала вище).

Біль у шлунку. Поліпи шлунка.

Трапляються не дуже часто. Являють собою доброякісні новоутворення слизової шлунка. При поліпах шлунка характерний ниючий біль. При натисканні на живіт біль посилюється. Крім того, поліпи можуть кровоточити. Кров у таких випадках чорна, а не червона, як при геморої.

Біль у шлунку. Рак шлунка

Рак може дуже довго протікати практично без болю. Взагалі всі злоякісні пухлини шлунка і кишечника ростуть досить повільно. У міру розвитку захворювання виникають постійні ниючі болі. Крім болів буде падіння апетиту, втрата маси тіла, відраза до м'яса. Рак шлунка чудово оперується, це практично безпечно і врятувало життя мільйонам людей. Якщо у вас знайшли рак шлунка і пропонують операцію - погоджуйтеся.

Біль у шлунку при харчових інфекціях.

Якщо в організм потрапила злісна бактерія (вірус), що виділяє потужний токсин, - це може викликати шлунковий спазм, який відчувається як досить сильний біль. Зазвичай тут же починаються блювота і пронос, так що хворі потрапляють за адресою в інфекційну лікарню.

Біль у шлунку. Переїдання.

Так, переїдання може викликати біль у шлунку. Біль формується як за рахунок тиску на рецептори харчової маси, так і за рахунок токсинів, пов'язаних з незавершеним перетравлюванням їжі.

Хімічний опік, проковтнуті гострі предмети також викликають біль у шлунку.

Уважне ставлення до шлунку - запорука довголіття та молодості. 

Джерело: https://lady.tochka.net

Лікування геморою: все, що потрібно про нього знат...
Менопауза і зміни шкіри — десять популярних запита...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts