fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Ароматерапія в практиці йоги

Ароматерапія в практиці йоги Ароматерапія в практиці йоги

Прагнучи досягнути ідеальної гармонії в нашому середовищі, ми приділяємо багато уваги плануванню, вибору декору, кольору стін, продумуємо освітлення і розміщення меблів. При цьому ми повністю забуваємо про запах котрий оточує нас. А саме аромати надають індивідуальності та гармонізують наші почуття.

Йога – особлива практика. Тому хочеться під час занять також створити особливу атмосферу. Все що для цього необхідно – це правильне налаштування інструктора, відповідна музика та аромат, який асоціюється з заняттям йоги.

Ароматерапія – наука що займається вивченням впливу ароматів на наш організм, а також духовий стан людини. За допомогою ароматів можна швидко досягнути рослаблення, заспокоєння або навпаки досягти пробудження організму. Для прикладу – лаванда, шалфей, ваніль мають заспокійливу дію, а усі види цитрусових, бергамот, лемонграс навпаки пробуджують та тонізують.

Знаючи ці особливості, можна покращити практику йоги за допомогою ароматів під час заняття. Краще за все використовувати ароматичні палички, що підпалюються. Цей дим повністю безпечний, також вважається, що очищує простір. Важливо пам'ятати, що приміщення, в якому розкурюються палички має бути провітрюваним, оскільки в протилежному випадку залишиться лише дим. Добрими і якісними вважаються не ті палочки які гарно пахнуть у незапаленому стані, а ті що виділяють приємний аромат під час тління.

Ще один спосіб ароматизації простору – застосовувати ефірні олійки. Для цього необхідно використовувати ароматичні лампи.

Ефірні олійки підбирайте у відповідності до того, який ефект після занять хочете отримати. Олійка іланг-ілангу знімає напруження, лікує безсонню і понижує кровяний тиск. Олійка ладану допоможе у духовних пошуках: налаштує на відповідну хвилю підчас медитації. Олійка лаванди цілющо впливає на нервову ситему, допомагає вивільнитися від страхів та комплексів, додає спокою, знімає стрес.

Який аромат вибрати вирішувати вам. Це лише деякі рекомендації, які допоможуть вам підібрати найбільш якісний та ефективний аромат та спосіб його застосування.

Урозмаїтити заняття з йоги дуже корисно та практично, тому радимо Вам комбінувати йогу з ароматерапією. Так ви зможете ще більше наблизитися до бажаної гармонії з собою та рештою світу.

З особливостями ароматів ви можете ознайомитися у нашому каталозі. Ви детальніше дізнаєтеся про властивості та способи застосування ароматів.

Також ви можете звернутися до нас і ми підготуємо для вас індивідуальну ароматичну суміш, що допоможе вам досягнути бажаного результату.

20 порад аюрведи на кожен день
7 правил психології, здатні змінити світогляд

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts