fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

Аювердичний масаж - цілющі властивості

Аювердичний масаж - цілющі властивості

Аювердичний масаж –це індійський різновид масажу, основним завданням якого є повне відновлення балансу тіла та розуму. Саме аювердичний масаж гармонійно поєднує в собі особливі індійські тактики природнього зцілення, а також глибоке опрацювання м'язів та м'яких тканин. Після аювердичного масажу відбувається повноцінне оновлення організму, як на моральному, так і на фізичному рівні.

Особливістю аювердичного масажу є його індивідуальність. Правильний аювердичний масаж підбирається індивідуально під кожну людину, що дозволяє поступово відновити гармонію між фізичним та моральним станом. Перевагою аювердичного масажу, з медичної точки зору, є зміцнення нервової системи, лифтинг шкіри та тонізація організму. Таким чином, саме даний тип масажу обирають у програмі загального омолодження та відновлення внутрішньої гармонії.

Процес аювердичного масажу полягає не тільки у вірно обраній тактиці самого масажу, але й у правильному виборі масел. Весь масаж проводиться на основі спеціальних рослинних олій, які додатково живлять та відновлюють шкіру. Таким чином відбувається одночасний вплив одразу на шкіру, м'язи та моральний стан людини. Індивідуально обраний коктейль олій миттєво потрапляє у клітини шкіри, живить її корисними мікроелементами та дозволяє максимально розслабитися в процесі масажу. Крім того, розслаблюючий та корисний аювердичний масаж стимулює повне відновлення енергетичного стану. Аромо-терапія, як складова аювердичного масажу, сприяє зміцненню енергетичного поля, надихає на нові звершення та відновлює гармонію душі. Після такого масажу людина відчуває себе врівноваженою, задоволеною, а також енергетично очищеною.

Найчастіше для проведення аювердичного масажу обирають азіатську центелла, алое веру, а також інгредієнти з карагеном. У класичній аювердичній медицині центелла вважається справжнім еліксиром омолодження та стимулятором зміцнення нервової системи. Згідно з дослідженнями, азіатська центелла покращує пам'ять, заспокоює, підвищує інтелект та уповільнює всі процеси старіння.

Стандартний процес масажної процедури по методу аюверди починається з пілінгу спеціально підготованою центеллою з додаванням різних компонентів. Наступним кроком є енергетичний масаж з використанням ароматизованих азіатських олій. Завершається процес масажу зміцнюючим обгортаннямводоростями, вівсом та центеллою. Завдяки своїм цілющим властивостям саме аювердичний масаж є рекомендованим, як оздоровлюючий тип масажу під час відпочинку, так і як складова курсу реабілітації після нервових розладів.

Причини виникнення раку, лікування аюрведою
Яблучний оцет для краси та здоров'я
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts