fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

7 правил психології, здатні змінити світогляд

7 правил психології, здатні змінити світогляд

Пам'ятайте, всього лише змінюючи свою свідомість - ми разом змінюємо світ!

1. Правило Дзеркала

Оточуючі мене люди - мої дзеркала. Вони відображають особливості моєї власної особистості, часто не усвідомлювані мною. Наприклад, якщо хтось мені хамить, значить, я так хочу, я це дозволяю. Якщо хтось знову і знову обманює мене, значить, у мене є схильність, щоб повірити будь-кому. Так що ображатися нема на кого.

2. Правило Вибору

Я усвідомлюю, що все, що відбувається в моєму житті - це результат мого власного вибору. І якщо сьогодні я спілкуюся із нудною людиною, чи це означає, що і я такий занудливий? Немає поганих і злих людей - є нещасні.
Якщо я займаюсь іхніми проблемами, значить, мені це подобається. Так що не ма до кого пред'явити претензії. Я причина всіого, що відбувається зі мною. Автори і твореці своєї долі - ми самі.

3. Правило Похибки

Я погоджуся з тим, що можу помилятися. Не завжди мою думку або мої вчинки інші люди повинні вважати правильними. Реальний світ не тільки чорне і біле, є ще світло-сіре і темно-біле. Я не ІДЕАЛ, я просто хороша людина і маю право на помилку. Основне - зуміти визнати її і вчасно виправити.

4. Правило Відповідності

Я маю рівно те, і рівно стільки, на скільки я відповідаю, чого заслуговую, і не більше, і не менше, чи стосується це відносин з людьми, роботи чи грошей. Якщо я не можу любити людину на повну, смішно вимагати, щоб ця людина ТАК любила мене.
Так що всі мої претензії безглузді. І разом з тим, коли я вирішую змінитися - міняются і оточуючі мене люди (в кращу сторону).

5. Правило Залежності

Мені ніхто нічого не винен. Я в свою чергу зможу безкорисливо допомогти всім, кому можу. І мені це приносить радість. Щоб стати добрим, треба стати сильним. Щоб стати сильним, треба поверіти у те, що я все можу. А я вірю! Але треба і вміти говорити «НІ!»

6. Правило Присутності

Я живу тут і зараз. Минулого немає, тому що кожну наступну секунду настає справжнє.
Майбутнього немає, бо його ще немає.
Повертання до минулого призводить до депресії, заклопотаність майбутнім породжує тривогу. Поки я живу справжнім, я СПРАВЖНІЙ. Є причини порадіти.

7. Правило Оптимізму

Поки ми лаємо життя, вона проходить повз. Очі бачать, ноги ходять, вуха чують, серце працює, Душа радіє. Мій фітнес - сонячне літо, поля і річка.
Поки я рухаюся, поки вітер обвиває шкіру - я живу. Коли я дивлюся телевізор, лежачи на дивані, або спілкуюся з друзями у інтернеті - я не в цьому, а в потойбічному світі. 

Ароматерапія в практиці йоги
Емоційний інтелект: як виховати та зміцнювати?
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts