fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

7 міфів про аеробіку

7 міфів про аеробіку

Аеробіка - це не тільки корисно, але й весело! Шкода, що позитивний настрій і результат можуть зіпсувати необгрунтовані міфи, які ми поспішаємо розвіяти.

Чим довше тренування, тим краще.

Насправді оптимальний час тренування з аеробіки - 60 хвилин. Перші заняття для початківців можуть тривати всього 20-30 хвилин. Поступово час тренувань збільшується.

Чим швидше втомишся, тим краще.

Це не так. Під час тренування треба стежити за своїм станом і не допускати сильних перевантажень. Зазвичай контролюється частота серцевих скорочень. Під час аеробіки навантаження повинні бути середнього ступеня інтенсивності (50-75% від максимуму, якщо спостерігати за пульсом) і варіюватися індивідуально залежно від вашого рівня фізичної підготовленості.

Якщо не можеш регулярно займатися, не займайся взагалі.

Дійсно, краще щотижня приділяти аеробіці певний час. Вважається, що найкраще займатися 3-5 разів на тиждень. Але якщо ви з якихось причин змушені перервати заняття на деякий час, то нічого страшного в цьому немає.

Якщо щось відразу не виходить, значить це не твій варіант.

Насправді у непідготовленої людини просто не може все відразу вийти. А якщо ви до того ж були далекі від спорту, то не чекайте, що зможете з першого разу запам'ятати і виконати весь комплекс рухів. Але це не є перепоною до занять аеробікою. Головне відчути, чи підходить вам стиль тренувань. Робіть спочатку найпростіші вправи і поступово освоюйте нові.

Можна займатися чим завгодно, не важливо, чим саме.

Насправді дуже важливо, чим конкретно ви займаєтеся. Для початку треба зрозуміти, навіщо ви вирішили займатися. Яка мета: загальне оздоровлення організму, схуднення, корекція фігури? Виходячи із завдань підбирати собі потрібний комплекс вправ.

Не обов'язково правильно виконувати вправи.

Насправді кожне конкретна вправа зачіпає певні м'язи і розроблена для конкретних цілей. Якщо робити її не так, як показав тренер, можна не добитися потрібних результатів і навіть нашкодити собі, неправильно навантажуючи м'язи і зв'язки.

Якщо займаєшся аеробікою, стежити за харчуванням не потрібно.

Рух - важлива умова здоров'я. Але воно не виключає необхідності правильного харчування. Ваше харчування має бути збалансованим. А якщо ви зайнялися аеробікою з метою схуднути, то відслідковувати, що ви їсте і в яких кількостях, потрібно обов'язково. Адже головна умова схуднення - контроль калорій. Тільки коли ви будете витрачати більше калорій, ніж споживати, ваша вага почне зменшуватися.

Тренування підборіддя
Чому повна відмова від алкоголю - небезпечна дуріс...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/