fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

6 простих способів змусити «гормони щастя» працювати

6 простих способів змусити «гормони щастя» працювати 6 простих способів змусити «гормони щастя» працювати

 1. Пробіжись

Якщо ви вже втомилися читати про користь бігу для вашого тіла, читайте про задоволення, яке він обіцяє. Воно схоже на наркотичне: ендорфіни, вивільнені під час бігу, є, по суті, природними опіатами. Після правильної пробіжки (ми вже писали про її техніку), ви відчуєте не лише прилив сили, але і цілком реальну ейфорію.

Наша пропозиція Переконай себе рано прокинутися, утеплитись, запастися приємною музикою і як слід пробіжися. Через двадцять хвилин бігу підтюпцем (до речі, не особливо напруженого) ваше тіло подвоїть кількість ендорфінів. Довіртеся німецьким вченим, котрі вивели цю закономірність ще в 2006 році.

2. Побудь на сонці

Чи знаєте ви, які гормони змушують вас думати про гарну погоду? Вірно, ендорфіни. Однією з умов для їх виробітку є «сонячний» вітамін D -і, до речі, сезонна хандра багато в чому обумовлена його відсутністю. Осінь, зима і початок весни в значній частині нашої країни не настільки багаті числом сонячних днів, погодься.

Наша пропозиція Як тільки помітили, що сонце хоча б краєчком визирає з-за хмар, відкладайте справи і вирушайте на перерву. Півгодинна прогулянка на сонці поповнить ваш запас вітаміном D. Врешті-решт, життя дається не для того, щоб провести його в офісі. Гайнути на тиждень в теплі краї - теж непогана думка, але можна собі і домашнє сонце організувати.

3. Смійся

Сміх є найкращими ліками. До речі, перед тим, як винести цей вирок, вчені мучили чимало піддослідних: одне з досліджень порівнювало здатність людей, які спостерігали за жартівливими програмами, терпіти біль. І поріг болю був на 10% вище, ніж у тих, хто переглядав нейтральні передачі. Як ви, напевно, розуміли, це все через «гормони щастя» - крім ейфоричного ефекту, вони також надають анестетичний.

Наша пропозиція Тільки не мостися перед телевізором! Краще відведи свою пасію у кіно. І не бійтеся, що називається, надірвати животики - скорочення черевних м'язів обов'язково посилить викид ендорфінів.

4. Додай перцю

Доведеться вас розчарувати: вживання шоколаду не пов'язане безпосередньо з виробітком ендорфінів (швидше з діатезом). Але на «гормон щастя» прямо впливає перець чилі та, в принципі, все гостре. Гостроту чилі дає капсаїцин - алкалоїд, який змушує організм виробляти ендорфіни для зняття відчуття печіння в шлунку. Однак не зловживайте цим знанням - печія не додасть вам щастя.

Наша пропозиція Після роботи запросіть друга до мексиканського ресторану або приготуйте чилі по одному з наших рецептів. Дуже бадьорить!

5. Увімкніть музику

Забудьте про релакс-підбірки, музику для медитації та інші пісні горбатих китів, які ваші друзі порадили вам слухати в автомобілі, щоб зняти стрес після роботи.Якщо ви хочете, щоб музика мала терапевтичний ефект, включіть саме те, що вам подобається. Ендорфіни не змусять себе довго чекати!

Наша пропозиція Слухайте улюблені треки, під які ви відривалися ще в юності. Існує пісня, від якого ваше волосся стає дибки (до речі, це називається пілоерекція)? Чудовий привід, щоб увімкнути її!

6. Займіться сексом

Оргазм - найбільш ефективний засіб для виробітку ендорфінів. Насправді, вони в значній мірі роблять його приємним: це «гормон щастя», який винен у відчутті піднесеного настрою після чудового сексу. Додайте до цього звільнення від стресу, головних болів і ризику серцевих захворювань (прочитайте тут повний список магічних здібностей оргазму) і зрозумієте, чому ми постійно і практично від усіх захворювань призначаємо вам секс.

Наша пропозиція Ми впевнені, що цього разу ви зможете впоратися з цим пунктом без нашої поради. Але все ж таки: спробуйте зробити цю ніч особливою за допомогою рольової гри або, принаймні, зміни освітлення.

Джерело: https://mhealth.ru/

15 фактів про статевий член, які відомі не кожному...
Соняшникова чи оливкова? Корисність олії з точки з...

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість - TNTU в Субота, 27 липня 2019, 14:24

Цікаво,сподобалась стаття.

0
Цікаво,сподобалась стаття.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts