fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

5 простих вправ, які змусять вас втратити розум

5 простих вправ, які змусять вас втратити розум 5 простих вправ, які змусять вас втратити розум

"Зійди з розуму, щоб отримати новий спосіб пізнання". ~ Холлі Лінн Пейн

Чи знаєте ви такі моменти, коли здається, що ваші думки йдуть в різні боки? Немає логіки, немає контролю. Всі борються за вашу увагу, як клас, повний перезбуджених школярів: один кричить ще голосніше іншого на вчителя, який втратив контроль і врешті-решт вибігає з класу в сльозах.

 • "Що, якщо я не отримаю цю роботу?"
 • "Що, якщо я їм не подобаюся?"
 • "Чому Ріко не передзвонив мені?"
 • "Що, якщо він насправді мене не любить?"
 • "Я вимкнув обігрівач?"
 • "Я відчуваю себе невдахою, думаючи про свою фінансову ситуацію"
 • "Він повинен був передзвонити мені, якщо він дійсно мене любить"
 • "Я повинен почати складати бюджет завтра"
 • "В наступному місяці я буду займатися йогою щодня"
 • "Мені дійсно потрібно схуднути"
 • "Якщо це так, я більше не хочу його бачити"
 • "Чи дійсно реальність реальна?"
 • "Я відчуваю жар; у мене Корона?"
 • "Що робити, якщо сонце не встане?"
 • "Я збираюся написати йому зараз"
 • "Ні, давай не будемо писати йому зараз, я занадто засмучена"
 • "Я відчуваю дивне поколювання в руці, я вмираю?"

У такій ситуації ви відчуваєте, що сходите з розуму, чи не так? Ви хочете зупинити це, піти звідти і просто хочете тиші та спокою. Саме тому, що мати подібні думки так незручно, це відмінна мотивація відпустити свій розум і знайти своє внутрішнє мовчання. У такі моменти хочеться зійти з розуму, і це дійсно здорово!

Медитація - великий союзник у моєму житті на всіх рівнях; сидіння мовчки допомагає мені зв'язатись із глибоким рівнем переживання - більше щастя, більше потоку та більше магії. Але я розмовляю з багатьма людьми, яким дуже важко розпочати медитацію. Навіть якщо вони намагаються, вони застряють або борються.

Моя місія - зробити медитацію легкою для всіх, хто зацікавлений, тому що це дійсно легко, коли ви її опануєте.

За роки духовної практики, ретрітів і тренувань по медитації я натрапила на кілька вправ, які майже здаються чит-кодом для обходу розуму. Вони настільки прості, настільки доступні, що вам не потрібно практикуватися, і вони зовсім не займають багато часу. Але вони доставляють на блюдці з блакитною облямівкою те, що шукають багато людей після багатьох років спроб заспокоїти розум за допомогою медитації.

Незалежно від того, новачок ви чи досвідчений, неважливо; ці вправи пропонують щось для кожного.

Що важливо для всіх цих вправ: відпустіть очікування, просто спостерігайте, що відбувається; немає правильного чи неправильного. Випробуйте те, що ви відчуваєте, і залишайтеся в цьому відчутті; не намагайтеся зрозуміти це на словах.

1. Пінг-понг

Наступного разу, коли ви опинитеся втягнутими в якусь любовну історію, або грошові проблеми, або занепокоєння в своїй голові, зверніть увагу, і ви побачите, що у вас є думки, які говорять прямо протилежне.

Подумайте про цей класичний приклад суперечливих думок:

"Я більше ніколи не хочу його бачити".

"Чому він мені не телефонує?"

Коли у вас є протилежні думки, зробіть крок назад і погляньте на обидві думки. Це все одно що дивитися на матч з пінг-понгу, вірно? Тоді просто залишайтеся там ненадовго і відчуйте, що відбувається.

2. Погляд

Сходіть на прогулянку на вулицю; не важливо куди та коли. Зосередьтеся виключно на своєму оточенні. Просто дивіться очима, дійсно дивіться, не коментуючи в голові те, що бачите. Неважливо, чи це красивий ліс або жвава торгова вулиця, просто зосередьтеся на тому, що ви відчуваєте в даний момент.

Якщо в якийсь момент у вас в голові виникне думка, не хапайтеся за неї; просто спостерігайте за нею і дозвольте їй пропливти, як хмаринка в небі. Тим часом зосередьте увагу на своєму оточенні та продовжуйте йти.

3. П'ять вдихів

Це може звучати дуже просто, але коли справа доходить до цього, багатьом людям важче, ніж вони думають, саме тому це так весело і так відкриває очі. Це чудовий спосіб побачити, скільки думок, великих і малих, виникає у вашій голові з кожним вдихом.

Так що просто сядьте, закрийте очі та зробіть п'ять повільних вдихів і видихів, вдихів і видихів, рахуючи на ходу - вдих, видих, один; вдих, видих, два. Підрахунок дасть вам щось, що допоможе вам відволіктися від інших думок.

Якщо ви можете дійти до п'яти зі спокійним розумом, дізнайтеся, чи зможете ви додати ще п'ять, а потім ще більше. Якщо виникають думки, просто поверніть свою увагу до рахунку та дихання.

Коли ви практикуєте це, запрошення полягає в тому, щоб подивитися, що відбувається. Як почувається ваш розум? Як почувається ваше тіло? Ви відчуваєте ще щось?

4. Зачекати

Сядьте, закрийте очі та скажіть собі: "Хм, цікаво, яка у вас буде наступна думка". Зосередьтеся на просторі всередині голови, звідки, здається, приходять думки, сядьте і дочекайтеся наступної думки, зберігаючи при цьому свою увагу.

5. Хм!

Дивовижна індійська традиція Бхрамарі - ідеальний екстрений засіб для заспокоєння вашого хаотичного розуму.

Просто закрийте очі і скажіть "Хммммммммммм" і продовжуйте повторювати "мммм" стільки, скільки зможете, доки не почуєте "мммм" в центрі свого мозку. Ви також можете використовувати "Ом" або "Аум", якщо хочете, оскільки вони також закінчуються на "мммм". Робіть це так довго, як можете, скільки хочете, і погляньте, як це вас заспокоює та розслаблює.

Ці п'ять вправ дозволять вам швидко відчути тишу, і всі вони є прекрасними першими кроками до регулярної практики медитації. Коли якась не працює, просто переходьте до наступної, не примушуючи себе. Будьте грайливі з ними.

Якщо ви будете регулярно робити ці вправи, тиша стане довшою і чіткішою. Але будьте обережні: вони можуть просто змусити вас закохатися у втрату розуму!   

Як проводити аудит свого життя ставлячи правильні ...
Як у нинішній час налагодити баланс між роботою та...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts