fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

5 ознак поганого фітнес-тренера: як зрозуміти, що його пора замінити

5 ознак поганого фітнес-тренера: як зрозуміти, що його пора замінити 5 ознак поганого фітнес-тренера: як зрозуміти, що його пора замінити

Припустимо, ви новачок в фітнес-клубі і займаєтеся під наглядом тренера. Як зрозуміти, що вам дістався не найкращий фахівець, а то і зовсім повний дилетант?

1. Він не робить заміток

Важлива частина тренерської роботи - скласти програму тренувань, яка дозволить вам досягти поставлених цілей. І можна точно сказати: якщо тренер не робить ніяких заміток, він не знає, чи працює його програма. Нормальний інструктор постійно записує: вправи, вагу, сети, повтори, інтенсивність - і використовує цю інформацію, щоб зрозуміти, що ефективніше в вашому випадку. Стандартне чергування ваги (великої та малої) та частоти повторень (низької та високої) завжди приносить результат. Але хто знає - раптом вам потрібен нестандартний підхід?

2. Він не виглядає належно

Тренер повинен фізично виглядати краще за вас - це ази фітнес-індустрії. Ніхто не вимагає від нього ідеальних шести кубиків на череві або біцепсів розміром з вашу голову, але він зобов'язаний відповідати займаній посаді. Тренер повинен не тільки розповісти, але і показати - причому показати клас. Це раз. Тренер повинен бути свіжим, бадьорим і доглянутим. Чисті кросівки, спортивні штани, випрасувана футболка - ось його екіпірування (і ніяких джинсів, рваних майок і столітніх кед). Це два. Зрештою, робочий день для нього - черговий воркаут, і він повинен приходити до зали у всеозброєнні.

3. Він дуже багато говорить

Відкритий, доброзичливий наставник по-любому краще похмурого мовчазного вусаня, по якому не вгадаєш, чи то він дружину сьогодні вбив, чи то у нього закреп. Але не забувайте: ви платите за те, щоб ваше тренування було безпечним і ефективним, а не за можливість обговорити нову пісню «Ленінграду» або, не дай бог, останні новини. Балакучий тренер зводить тренування нанівець. Дослідження підтверджують: коли мозок зосереджений на чомусь сторонньому, а не на правильності виконуваної вправи, м'язи працюють не так ефективно, як могли б. Так що вибирайте: або ви хочете приємно потріщати, або - спину як у Сергія Бадюка.

4. Він повторює: «Без болю немає результату»

З тренером ви досягнете набагато більше, ніж змогли би самі, - в цьому весь сенс. Він не дає вам зупинятися на досягнутому і акуратно підштовхує ваші м'язи до нових випробувань. Але якщо тренер кожен раз змушує вас працювати «через не можу», будьте обережними. Тренування такого типу - після яких бідолахи, які не зламалися на півдорозі, блюють осторонь від перенапруги - не тільки малоефективні, але й небезпечні. Ви не прогресуєте, ви просто вигораєте, а ще гірше - травмуєте себе. Біль - це стоп-сигнал. Трохи потерпіти можна - так ви досліджуєте нові можливості свого тіла, - але вбивати себе не варто.

5. Він не оцінює ваші можливості

Жоден механік не почне копатися в двигуні автомобіля, не запустивши його і не подивившись, як він працює. Жоден розсудливий тренер не почне працювати з вами, не оцінивши попередньо ваш потенціал. Він дасть тестові вправи, проаналізує вашу конституцію, ваші сильні та слабкі місця, ваші несиметрично розвинені м'язи, і тільки після цього ви почнете тренування. Через кожні чотири-вісім тижнів ви будете проходити таке ж ТО: тренер повинен подивитися як йдуть справи, чи прогресуєте ви, чи тупцюєтесь на місці, чи взагалі здалися. Натомість поганий тренер одразу дає вам штангу і посміхається: мовляв, усі питання пізніше. Вам такий не потрібен.

Чому ви скрегочете зубами уві сні: 3 факти про бру...
Як перемогти офісний синдром: не будь загнаним кон...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Артем Іваненко в Середа, 02 червня 2021, 11:43

Корисна інформація, адже зараз велика кількість тренажерних залів набирають молодих людей на «роль» тренера, які насправді мало що знають про цей напрям.

0
Корисна інформація, адже зараз велика кількість тренажерних залів набирають молодих людей на «роль» тренера, які насправді мало що знають про цей напрям.
Станислав Гречка в Четвер, 03 червня 2021, 11:11

Мій товариш пішов займатися до не дуже гарного тренера, в результаті він тепер має проблеми зі спиною....

0
Мій товариш пішов займатися до не дуже гарного тренера, в результаті він тепер має проблеми зі спиною....

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts