fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

40 причин, через які ви приголомшливі та гідні визнання

40 причин, через які ви приголомшливі та гідні визнання 40 причин, через які ви приголомшливі та гідні визнання

Я готовий побитися об заклад, що більшість з нас витрачає набагато більше часу на те, чим ми не є, ніж на те, щоб цінувати те, ким ми є. Ми відчуваємо себе впевнено у всьому, чого, як нам здається, нам не вистачає, і потім відчуваємо себе погано, коли нам дійсно є що святкувати, якщо ми знаходимо час, щоб визнати це.

Частково це побічний продукт нашого часу: ми постійно переповнені фотографіями та історіями, які розповідають про життя інших людей, тоді як насправді вони просто виділяють ролики. Це відфільтрована, відфотошоплена версія життя, настільки ж брудного та недосконалого, як наше.

І незалежно від того, де вони позують, у що одягаються або чим вони там займаються, всі ці люди такі ж, як ви та я. Іноді вони впевнені, іноді невпевнені, і їм часто потрібно нагадувати, що вони гідні любові та що у них все краще, ніж вони думають.

Отже, якщо ви, як і я, перфекціоніст або іноді просто суворі до себе, сядьте зручніше, розслабтеся і обміркуйте всі ці причини, за якими ви приголомшливі та гідні поваги.

Ваша сила

1. Ви пережили всі випробування, які кидало вам життя, і їх було багато.

2. Ви зробили все можливе в кожній ситуації, в залежності від того, де ви були в той час в своєму житті, звідки ви прийшли та які ресурси були в вашому розпорядженні.

3. Ви визнали слабкі місця і працювали над ними - можливо, не завжди, і, можливо, й не без опору. Але ви незліченну кількість разів домагалися прогресу, коли було б легше залишитися на місці.

4. Ви знову піднялися після невдач і відмов. Ви могли б здатися, коли вас звільнили, чи покинути роботу, чи сказати: "Це не ви, це я…", але ви зализали свої рани, пройшли через це й натомість повернулися туди.

5. Ви пробачили, це остаточне випробування на міцність. Можливо, ви не готові пробачити всіх, хто заподіяв вам болю, але ви вже робили це раніше, навіть якщо це було важко.

6. Ви вибачилися. Не завжди легко визнати помилки, але ви зробили це. Ви отримали свою частку, визнали завданий біль і поклялися домагатися більшого успіху в майбутньому.

7. Ви пробували робити щось за межами своєї зони комфорту, будь то пошук нової роботи за кордоном або привітання, коли ви вважали за краще дивитися собі під ноги.

8. У якийсь момент ви зіткнулися із страхом. Можливо, вам це здалося незначним, але кожного разу, коли ви робите щось, що вас лякає, він стає величезним!

9. Ви адаптувалися до змін, часто навіть не обираючи їх, і виросли завдяки отриманому досвіду.

10. Ви вирішили проблеми, які могли завдати вам шкоди, та допомогли іншим людям вирішити їхні проблеми, одночасно намагаючись вирішити свої власні.

Ваша доброта

11. У вас добрі наміри. Ви можете думати, що іноді робите неправильні вчинки, але в цілому ваше серце знаходиться в правильному місці.

12. Ви змусили когось відчути, що його цінують, а може, й багатьох інших, визнавши їх зусилля і подякувавши їм за те, що вони зробили.

13. Ви зробили чийсь день, можливо, навіть не усвідомлюючи цього, слухаючи, розуміючи чи просто проявляючи турботу та доброту.

14. Ви змушуєте людей сміятися - можливо, навіть над вашим сміхом, тому що ви хіхікаєте, фиркаєте чи говорите як Бівіс. (Занадто молоді щоб знати про кого йдеться? Погугліть!)

15. Ви дбаєте про людей, яких любите. Коли ви говорите, що вам не все одно, ви маєте на увазі це та підтверджуєте це діями.

16. Ви посміхаєтеся людям. Це може здатися незначним, але ваша усмішка, ймовірно, була чиїмось маяком в темний, страшний день.

17. Ви пам'ятаєте важливі речі - або хоча б деякі з них. Листівка "З днем народження", дзвінок або повідомлення? Це було просте зізнання, яке допомагало комусь відчути себе цінним і коханим.

18. Ви запитуєте людей, як у них справи. Можливо, ви не завжди отримаєте чесну відповідь, але ви готові її отримати.

19. Ви частіше ставитеся до людей так, як хотіли б, щоб ставилися до вас. Іноді ви помиляєтеся - в кінці кінців, ви всього лише людина! Але ви робите все можливе, щоб бути порядною людиною, яка шанобливо відноситься до інших людей.

20. Ви дали другий шанс, коли знали, що комусь це дійсно потрібно.

Ваша індивідуальність

21. У вас багато позитивних якостей, усвідомлюєте ви це чи ні. Можливо, ви любите пригоди, чи сміливі, чи креативні, чи надійні - чи все вищеперелічене. Ймовірно, ви могли б пройти весь алфавіт і перерахувати 33 дивовижні особливості для кожної букви, яка у вас є. (Або принаймні 32 - Ь - це важко!)

22. Ви захоплені чимось, будь то ваша робота, хобі, мрія про майбутнє чи ваша родина, і ця пристрасть одночасно гідна захоплення і заразлива.

23. У вас є унікальні примхи, які роблять вас цікавими, милими та приємними. Можливо, ви захоплені стімпанком, розмовляєте зі своїми рослинами чи збираєте щось дивне, наприклад, чохли від парасольки.

24. У вас еклектичний смак, і ви, ймовірно, познайомили інших людей з багатьма речами, які їм подобаються: музичні гурти, фільми, книги, ресторани - список можна продовжувати і продовжувати.

25. Ви красиві та недбалі, як і всі люди, і ваші емоції дають вам співчуття, глибину та багато інших дарів, які ви, можливо, навіть не розпізнаєте.

26. Ви по-своєму креативні - всі творчі! Можливо, ви печете, або пишете, або робите круті речі з винних корків, шматочків шкребка чи каменів.

27. У вас є свій вид інтелекту—книжковий, вуличний, емоційний, можливо, навіть всі три.

28. У вас є голос, який когось заспокоює, навіть якщо він звучить як голос Софії Вергари, просто тому, що він ваш.

29. Ви фізично витвір мистецтва. Без жартів. У нашій культурі вже давно існує універсальне визначення краси (хоча, на щастя, воно, схоже, змінюється), але краса є в кожній унікальній комбінації рис тіла та обличчя. Великі носи, асиметричні очі, криві посмішки - все до одного красиве!

30. Ви чарівні розумово. Просто подумайте про всі химерні, складні, божевільні думки, які приходять вам в голову кожного дня.

Ваш шлях

31. Ви накопичили великий досвід, який дав вам розуміння і унікальну перспективу. Ніхто інший не бачить світ так само, як ви!

32. Ви зцілилися і виросли через всі свої злети та падіння, стаючи сильнішими та мудрішими з кожним днем.

33. Ви зробили свого часу дещо цікаве. Якщо наше життя дійсно миготить перед нашими очима, перш ніж ми помремо, ваше точно не буде нудним!

34. За ці роки ви дізналися, що для вас важливо, і з усіх сил намагалися поважати це.

35. Ви почали все спочатку, коли було важко, будь то новий напрямок, нова робота, нове місце чи нові стосунки.

36. Ви знайшли та/або створили можливості для себе і, можливо, в сферах, в які нелегко проникнути.

37. Ви подорослішали: ви годували себе, прали, прибирали в будинку, оплачували рахунки та робили безліч інших відповідальних речей - часто тоді, коли вам хотілося б лягти під ковдру, поїдаючи пластівці з величезною миски.

38. Ви створили скарбницю дивовижних спогадів протягом багатьох років і визнаєте їх тим золотом, яким вони є.

39. Ви - головна зірка в улюблених спогадах багатьох людей.

40. Ви дісталися до того місця, де ви є зараз. І ось ви, сильні, добрі, унікальні, гідні відзначення.

11 креативних способів використовувати деко для бу...
Жиророзчинні вітаміни: A, D, E і K
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Алиса Кузуб в Понеділок, 31 травня 2021, 11:19

Эти причины нужно распечатать и повесить дома на видном месте, чтобы всегда о них помнить

0
Эти причины нужно распечатать и повесить дома на видном месте, чтобы всегда о них помнить

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts