fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

4 вправи для постави, які потрібно виконувати, сидячи за столом

4 вправи для постави, які потрібно виконувати, сидячи за столом 4 вправи для постави, які потрібно виконувати, сидячи за столом

Вам потрібно привчити своє тіло сидіти в правильній поставі. Ці прості вправи займають менше 5 хвилин і значно покращать ваше положення та комфорт.

"Ми любимо сидіти в перервах між поїздками на роботу, роботою в офісі та перед телевізором", - говорить Брайан Бредлі, фітнес-директор Elev8d Fitness, нової восьмихвилинної програми домашніх тренувань, розробленої експертами Sonima.

Ви, напевно, вже чули, але ця звичка сидіти дуже, дуже погана для вас. Згідно з дослідженням, проведеним у 2017 році в Annals of Internal Medicine, навіть якщо ви регулярно займаєтеся фізичними вправами, не рухаючись надмірно тривалий час, ви збільшуєте ризик ранньої смерті. Це також може негативно вплинути на вашу поставу, змушуючи ваше тіло приймати неприродне положення.

На жаль, сидіння неминуче. Але замість того, щоб змиритися з сидячим спадом, ви можете тренуватися сидячи, щоб уникнути деяких негативних наслідків, говорить Бредлі. Насправді, є певні рухи, які ви можете практикувати, сидячи на стільці, щоб поліпшити свою поставу та загальне самопочуття.

Як сидіння впливає на вашу поставу?

Те, як тіло нахиляється і повертається, щоб сидіти в кріслі, суперечить його природному функціональному розташуванню. Коли ви сидите, ваш таз відхиляється назад, а сідниці підгинаються. Це деактивує стегна, тому вони більше не підтримують верхню частину тулуба й не задіюють сідниці та кор для підтримки хребта. В результаті ваш хребет приймає одну довгу С-подібну криву замість природної S-подібної форми. Під час роботи за столом, коли руки тягнуться до клавіатури, ваші плечі заокруглюються, а голова висувається вперед, щоб наблизитися до екрану комп'ютера.

Це "падіння на стіл" впливає не лише на вашу здатність стояти прямо—це також може сприяти вашому енергетичному спаду в середині дня. Корейські дослідники виявили, що поза, яку більшість з нас приймає, сидячи та друкуючи на телефоні, насправді обмежує нашу здатність дихати правильно й ефективно. За словами Бредлі, дефіцит кисню призводить до зниження енергії та концентрації.

Якщо ви думаєте, що не схильні до цієї біомеханічної несправності, візьміть до уваги наступне: австралійське дослідження 2015 року показало, що, коли люди сиділи в положенні, яке їм здавалося природним, вони природним чином опускалися в поперековому відділі хребта. Коли їх спонукали коригувати своє положення тільки на основі їх власної інтуїції, їх поперековий кут все ще був надмірно зігнутим. Іншими словами: нам потрібні вказівки.

Чим можуть допомогти вправи на поставу?

"Дивовижним є те, що ми можемо покращити свою поставу, просто рухаючи тілом так, як воно було створено для природного руху," говорить Бредлі. "Щоб повернути своє тіло в ідеальне положення, вам необхідно задіяти 100 відсотків своїх глибоких стабілізуючих м'язів."

Ось чому експерти Sonima розробили Elev8d Fitness, заснований на цьому простому принципі. Домашні тренування включають різноманітні динамічні рухи, які скидають вирівнювання. Регулюючи та стабілізуючи ключові групи м'язів, фізичні вправи формують основні сили та симетрію в тілі.

Хоча щоденні тренування Elev8d Fitness є найбільш комплексним рішенням для поліпшення постави, ви можете застосовувати наступні елементарні рухи, сидячи за столом або на дивані, щоб значно покращити якість вашого сидячого положення. Виконуйте цю процедуру в зазначеному порядку в середині кожного сеансу сидіння (тобто день за комп'ютером, двогодинна поїздка на поїзді). Ви не лише помітите, що стали більш випрямленими після декількох годин, проведених в сидячому положенні, але й відчуєте покращений кровотік і глибше дихання, які посилюють приплив кисню для підвищення гостроти зору та покращення фокусування..

Кола руками | 40 разів у кожному напрямку 

1. Підніміть великі пальці вгору та зігніть пальці вперед так, щоб кінчики опинилися на верхніх подушечках долонь.

2. Сядьте на стілець, розставивши ноги на ширині плечей, поставивши їх на підлогу і направивши прямо вперед.

3. Витягніть руки в сторони, прямі. Направте великі пальці вперед, долонями вниз і відведіть лопатки назад.

4. Зробіть кругові рухи руками вгору та вперед 40 разів. Тримайте лопатки стиснутими.

5. Потім переверніть руки долонями вгору, великі пальці рук спрямовані назад, і рухайте руками вгору і назад по колу 40 разів.

Коти та собаки на стільці | 5 разів у кожному напрямку

1. Сядьте на стілець, розставивши ноги на ширині плечей, поставивши їх на підлогу і направивши прямо вперед.

2. Починаючи рух зі стегна, повільно повертайте спину догори, щоб закінчити його округлим положенням, як у скаженої кішки, голова донизу, підборіддя на грудях. Нижня частина вашої спини повинна торкатися спинки стільця, а плечі - ні.

3. Потім, починаючи рух стегнами, опустіть спину у зворотну дугу, голову та куприк вгору, лопатки зведені одна до одної. Ваша нижня частина спини та плечі повинні торкатися спинки стільця, а середня частина спини - ні.

4. Повторіть по 5 разів у кожному напрямку.

Да Вінчі на стільці | 5 разів у кожному напрямку

1. Сядьте на стілець, розставивши ноги на ширині плечей, поставивши їх на підлогу та направивши прямо вперед.

2. Обов'язково створіть невелику дугу в попереку, відновлюючи природний S-подібний вигин.

3. Витягніть руки прямо в сторони, долонями вперед з широко розведеними пальцями.

4. Утримуючи стегна та голову в стійкому положенні, нахиліться в одну сторону, використовуючи тільки хребет, і знову нахиліться в іншу сторону.


Коти та собаки на стільці | 10 разів у кожному напрямку

1. Сядьте на стілець, розставивши ноги на ширині плечей, поставивши їх на підлогу і направивши прямо вперед.

2. Починаючи рух зі стегна, повільно повертайте спину догори, щоб закінчити його округлим положенням, як у скаженої кішки, голова донизу, підборіддя на грудях. Нижня частина вашої спини повинна торкатися спинки стільця, а плечі - ні.

3. Потім, починаючи рух стегнами, опустіть спину у зворотну дугу, голову та куприк вгору, лопатки зведені одна до одної. Ваша нижня частина спини та плечі повинні торкатися спинки стільця, а середня частина спини - ні.

4. Повторіть по 10 разів у кожному напрямку. 

Чи варто спробувати кето-дієту?
Йога-ями: 6 додаткових ям для поглиблення вашої пр...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Анастасія Кузьменко в Середа, 26 травня 2021, 15:20

Деякі з вправ роблю практично кожен день, вже через декілька днів помітила результат😇
Дякую)

0
Деякі з вправ роблю практично кожен день, вже через декілька днів помітила результат😇 Дякую)

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts