fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

3 способи медитації, які дають вам установку на успіх

3 способи медитації, які дають вам установку на успіх 3 способи медитації, які дають вам установку на успіх

Більшість людей прагнуть домогтися успіху в житті; це само собою зрозуміле. Але насправді, як досягти успіху? Ця частина трохи складніша. Багато хто не усвідомлює, що в їх розпорядженні надзвичайно корисний інструмент для досягнення успіху. 


Насправді, спосіб мислення, необхідний для досягнення успіху, лежить всередині.
Будь то ваша кар'єра, сімейні відносини, дружба, здоров'я або будь-яка інша область, дотик до своєї свідомості за допомогою медитації може стати першим кроком до успіху в будь-якій меті. Ось так.

1. Медитація відкриває вам більше можливостей

Успіх в будь-якому аспекті нашого життя обмежений нашими власними вузькими системами переконань. Ми створюємо зону комфорту навколо нашої системи переконань і намагаємося залишатися в ній. Але медитація допомагає вам працювати над процесом трансформації, щоб ви могли створити нову систему переконань, яка дає вам впевненість, щоб вийти за межі своєї зони комфорту.

Коли ви пізнаєте себе і свою внутрішню природу, невідоме стає менш лякаючим. Якщо ви присвятили себе практиці медитації, ви дійсно можете внести що завгодно в свою зону комфорту. Немає нічого неможливого тільки тоді, коли ваша зона комфорту нескінченна.

2. Медитація допоможе вам зробити перший крок

Перший крок у будь-якому процесі є найважливішим. Зрештою, це необхідна умова для досягнення кінцевої мети подорожі, і більшість людей не розуміють, що насправді становить собою перший крок. Перший крок - дізнатися свою мету. Отже, щоб це вияснити, вам необхідно знати, в якому напрямку ви робите цей крок. Щоб усе це було на своєму місці, вам потрібен ясний розум.

Найшвидший шлях до ясності розуму - це медитація. Медитація з'єднує вас з вашим внутрішнім ядром, енергією і свідомістю. І дає чітку картину того, хто ви є і чого ви щиро бажаєте в глибині душі. Це вірно для будь-якого аспекту вашого життя (робота, сім'я, здоров'я) і, в свою чергу, дозволяє вам зробити цей перший крок. Раптово у вас з'являється можливість нанести на карту свою мету, маршрут і пункт призначення. Коли це у вас є, успіх ваш. Все, що вам необхідно зробити, це слідувати карті, яку ви розкладете.

3. Сам по собі акт медитації - це успіх

Медитація - це те, що не залежить від будь-яких цілей, тому що немає невдач. Є лише успіх. Чим успішнішими ви будете, тим легше буде повторити процес в інших контекстах. Скажімо, ви починаєте медитувати з метою зменшити стрес у своєму житті.

Ви досягнете цього, але є багато інших додаткових переваг, які ви отримаєте водночас з тим, чого прагнули напочатку. Ви також відчуєте більше спокою, ясності розуму, більше енергії, більше доброти, більше любові. Коли ви медитуєте, ви з'єднуєтеся зі своєю власною внутрішньою сутністю, яка містить всі ці атрибути, і вони процвітають, незалежно від того, намагаєтеся ви досягти їх навмисно чи ні.

Ось таємниця: Насправді вам не потрібно так сильно старатися, щоб досягти успіху. Медитація живить ваше коріння, і коли це відбувається, вся ваша природа і потенціал розквітають.
Сполука в чорниці може допомогти при запаленні киш...
14 нових тренувальних ідей, які змусять вас полюби...

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts