fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

3 щоденних практики, які допоможуть вам зарядитися енергією

3 щоденних практики, які допоможуть вам зарядитися енергією 3 щоденних практики, які допоможуть вам зарядитися енергією
Спробуйте ці надихаючі техніки медитації з нашої серії Just Sit, створеної експертом з цілісного здоров'я Лізою Хедлі, щоб залишатися природно зарядженими та продуктивними протягом усього дня.

Один з найвеличніших прийомів, який дійсно допоміг мені жити більш щасливим і здоровим життям, - це встановити ритм дня. Це дозволяє мені зберігати енергію, необхідну для виконання своїх щоденних завдань, не відчуваючи виснаження. Постійний заряд енергії корисний не тільки для вашої продуктивності, але і для вашого здоров'я: Аюрведа вчить, що якщо ви перевиснажуєтесь або у вас занадто мало енергії, ви схильні до безлічі системних проблем, включаючи проблеми з увагою і пам'яттю, поганий настрій, слабкий імунітет, занепокоєння або перерваний сон.

В Аюрведі ми розуміємо світ як місце, яким керують природні ритми та закони. Кожен з нас має чітку, легкодоступну, вроджену здатність розвивати свій розум і тіло, щоб спростувати негативне ставлення та дотримуватися позитивного. Наші системи цінують регулярність і винагороджують вас за розпорядок дня. Встановіть собі здорову програму психічної і фізичної гігієни, і ви станете більш продуктивними, менш напруженими та тривожними, краще відпочившими і з більш міцною імунною системою.

Ось три стратегії, які допоможуть вам досягти збалансованого успіху. Використовуйте їх для ранкової, денної та вечірньої медитації, вони набагато ефективніші за каву чи шоколад, щоб вирішувати ваші справи з бадьорістю.

1. Збільште обороти свого двигуна та виберіть чіткий курс

Тіла в русі мають тенденцію залишатися в русі. Насамперед вранці, відкривши очі до сонця, зробіть кілька глибоких вдихів животом. Потім зробіть короткий огляд своєї системи: Ви відчуваєте себе мляво чи готові вхопити день? При млявості зробіть ще кілька енергійних вдихів, помасажуйте шкіру голови та обертайте зап'ястя і щиколотки перед тим, як встати з ліжка. Якщо ви готові, скотіться з ліжка та зробіть кілька простих обертань усіма суглобами, включаючи стегна, щоб змастити їх і змусити кров і лімфу текти.

Коли ви встанете, за необхідності зробіть кілька нахилів вперед, поклавши руки на стегна, а потім підніміться і потягніться до неба. Повторіть три рази. Зробіть три акуратні бічні вигини - праворуч, ліворуч, праворуч, ліворуч, щоб відкрити бокову талію. Притуліться до раковини та по черзі потягніть ікри. Якщо ви займаєтеся очищенням тіла, зараз саме час для цього, а потім нанесіть бальзам або лосьйон на довгі кістки та круговими рухами на суглоби.

Потім спробуйте встановити намір на день. Намір формується серцем і розумом, урочиста клятва чи рішучість, які призначені для того, щоб приборкати волю і вашу увагу в гармонії з розумом і тілом. Подивіться на себе в дзеркало і запитайте, чого ви хочете досягти сьогодні. Це щось конкретне по роботі чи воно відноситься до вашої поведінки або стосунків? Зосередьтеся на тому, що це таке, і виберіть хоча б один хороший і простий спосіб вирішити цю проблему. Зробіть це практичним і здійсненним. Якщо нічого не приходить в голову чи ви зациклюєтеся на негативних думках, спробуйте переосмислити їх. Замість "це складно, я не можу", - говоріть собі, "це може бути складно, але давайте подивимося, як я впораюся сьогодні!"

2. Уникайте після обідньої кризи, не вдаючись до кофеїну або цукру

У другій половині дня не має значення, незалежно від того, наскільки ефективно ви цього ранку тренували своє фізичне та розумове "я", багато хто з нас перестає глибоко дихати. Ми втомлюємося і слабшаємо. Ми отримуємо менше кисню до мозку та нервової системи. Ми дозволили нашим плечах напружуватися, а стегнам стискатися. Логічним рішенням може бути кава чи шоколадний батончик. Не робіть цього! Натомість зробіть цю медитацію стоячи (повна версія медитації знаходиться у вищенаведеному відео), щоб отримати природний заряд енергії за п'ять хвилин.

Практика проста
: 30 секунд глибокого, повільного дихання, потім 30 секунд прискореного дихання, що супроводжується фізичними рухами.

3. Розслабтесь, відключіться, і спіть спокійно.

Зрештою, наші руки можуть знову напружитися. Ймовірно, існує список справ, який ще не зроблено. Основи гігієни сну дають нам кілька прийомів, що дозволяють розслабитись, заснованих на ідеї про те, що для хорошого сну необхідно перезавантажити розум і нервову систему: 

  • Приглушуйте світло, коли наближається вечір.
  • Вимкніть електроніку.
  • Випийте трохи заспокійливого чаю, щоб розслабитися.
  • Лагідні розтягування можуть допомогти створити правильний настрій біля ліжка.
  • Практикуйте почергове дихання через ніздрі, а потім кілька довгих глибоких вдихів.

Після завершення дістаньте свій щоденник або аркуш паперу та складіть список усіх думок або справ, які залишилися. Тут ви можете посилатися на свої ранкові наміри. Тепер в пріоритеті спокійний сон без турбот. Це чудовий час, щоб посіяти насіння чогось позитивного, про що ви хотіли б роздумувати уві сні. Будьте винахідливими, але практичними. Висуньте в розумі одну-дві думки, які можуть здаватися рішенням або бажанням, яке можна плекати, поки спиш. Тепер мрійте. 

Якої тривалості сексу в середньому бажає жінка? Що...
4 загальноприйняті стратегії психологів як прискор...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts