fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

3 ранкових аюрведичні ритуали

3 ранкових аюрведичні ритуали 3 ранкових аюрведичні ритуали

Очищаючі аюрведичні практики, які необхідно виконувати відразу після пробудження.

Неті

В Індії дана практика виконується за допомогою спеціального чайника Неті, а сама техніка називається Джала-неті - очищення носоглотки водою. Наберіть в спеціальний чайничок чистої мінеральної води, закрийте одну ніздрю вказівним пальцем, а іншою ніздрею втягніть воду, поки вона не почне витікати через рот. Повторіть те ж саме з другою ніздрею. Не ковтайте і обережно зробіть кілька різких видихів через ніс - це дозволить позбутися від слизу в районі носоглотки і додасть свідомості ясності. Якщо ви живете в місці з дуже брудним повітрям, виконуйте цю вправу двічі на день - вранці та ввечері.

Очищення язика

Озбройтеся столовою ложкою або дерев'яним ножем і ретельно зшкребіть ними весь наліт з язика. Намагайтеся не ковтати його, а спльовувати в раковину, і продовжуйте, поки слина не стане абсолютно прозорою. Ця практика називається Джіхва мула дхауті - очищення язика та його кореня.

Вмивання очей

Наберіть в долоні чистої холодної мінеральної води й обережно промийте нею очі: це дозволить позбутися від накопичених токсинів і підтримувати очі зволоженими. Практика Чакші дхауті очищає Маніпуру чакру за допомогою енергії води і надає ясність не тільки зору, але й розуму. 

Джерело: https://yogajournal.ru

4 принципи аюрведи для жінки
Зброя оптимістів: чому корисно посміхатися

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts