fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

3 простих правила для ефективної роботи мозку від нейрохірурга з Кремнієвої долини

3 простих правила для ефективної роботи мозку від нейрохірурга з Кремнієвої долини 3 простих правила для ефективної роботи мозку від нейрохірурга з Кремнієвої долини

Як змусити свій мозок ефективніше працювати природним способом? Дізнайтеся три простих правила, які дуже легко застосувати в своєму житті.

Американський нейрохірург Рахул Джандіал поділився трьома способами підвищення продуктивності мозку. Вони доступні практично всім і не вимагають втручання «розумних» таблеток, таких популярних в Кремнієвій долині, пише CNBC. «Всі - від магнатів Кремнієвої долини до біохікерів - звикають до когнітивних підсилювачів, відомих як ноотропіки», - пише колумністка CNBC Джейд Сціпіоні. Ця тенденція хвилює відомого нейрохірурга Рахула Джандіала, який називає такі препарати «недоведеною дурницею».

Як зберегти мозок у тонусі

Популярність «таблеток для розуму» надихнула Джандіала на написання книги, в якій він розповів, як можна підвищити продуктивність мозку і зберегти його в тонусі, дотримуючись простих правил, яким лікар слідує й сам.

Двічі на тиждень нейрохірург практикує періодичне голодування. Воно передбачає відмову від їжі протягом 16 годин. Наприклад, з 9 ранку і до 5 вечора він їсть в звичайному режимі, але в наступні 16 годин відмовляється від прийому їжі, пропускаючи сніданок. При цьому дозволяється пити воду, каву та чай.

Зі слів Рахула Джандіала, відсутність їжі протягом 16 годин збільшує природні чинники відновлення нейронів. Саме вони дозволяють передавати інформацію між різними частинами мозку та нервовою системою. Якщо нейрони здорові і працюють на повну потужність, інформація буде передаватися швидше та ясніше.

Дослідження, проведене в Центрі медичних досліджень Університету Джонса Хопкінса, також показало, що переривчастий піст може допомогти мозку «попередити нейродегенеративні захворювання, такі як хвороба Альцгеймера та Паркінсона, і в той же час покращить пам'ять і настрій».

Далі Джандіал рекомендує практикувати глибоке дихання: «Перш ніж йти на зустріч з босом або перед тим, як під'їхати до місця парковки на роботі, просто знайдіть місце, де можна повільно дихати через ніс - дорахуйте до чотирьох під час вдиху, а потім затримайте дихання на кілька секунд. Потім можна повільно видихнути через рот», — розповів лікар.

Вчені з Університету штату Орегон прийшли до висновку, що лише одинадцять днів свідомого дихання викликають позитивні структурні зміни в мозку.

Третє правило, якого дотримується сам Джандіал - дотримання вертикального положення тіла. Під час ходьби в мозку людини виробляється більше BDNF - білка, що стимулює і підтримує розвиток нейронів. «Це не такий гормон, як естроген. Це схоже на диво, що виробляється спеціально для мозку», — говорить нейрохірург про BDNF.

У червні 2019 Павло Дуров повідомив, що він уже 15 років не п'є алкоголь, не споживає кофеїн, не їсть м'ясо, фаст-фуд і не приймає ліки. Рік тому він відмовився від глютену, молочних продуктів, яєць і фруктози, а зараз - від їжі. Дуров зазначив, що голодування - це прекрасний спосіб очищення та перезавантаження травної системи та звільнення імунної системи від тягаря постійно надходячої їжі.

10 фактів про найкорисніші запахи
Гіперплазія простати (аденома простати)

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts