fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

3 перерви, які необхідно робити щодня

3 перерви, які необхідно робити щодня 3 перерви, які необхідно робити щодня

Проста стратегія, щоб бути щасливішими та продуктивнішими на роботі.

Хоча ніхто не може виділити більше часу, енергія - інша справа. Ви коли-небудь замислювалися, чому написання звіту о 14:30 займає в два рази більше часу, ніж о 10:30? Ви не стали дурнішими - просто рівень вашої енергії змінюється протягом робочого дня. Одне дослідження показало, що люди найчастіше повідомляють про високий рівень енергії о 8 годині ранку, ймовірно, коли випивається перша чашка кави. Потім рівень енергії поступово знижується до обіду.

Однак, це ж дослідження показало, що один п'ятихвилинний сеанс підйому сходами може підвищити рівень енергії більш ніж на годину. Більше енергії призводить до поліпшення роботи, що робить перерви неймовірно продуктивним - якщо вони зроблені правильно.

Головне - активно планувати їх. Ваш втомлений мозок зробить перерву в обох випадках, але, швидше за все, вибере щось не освіжаюче, наприклад, перемотування думок на годину, перш ніж з'ясувати, що ви робите. Тож візьміть під свій контроль і заплануйте ці три ключові перерви.

Запозичення з сектора роздрібної торгівлі

Коли я працював у ресторані швидкого харчування багато років тому, ми мали три перерви у восьми годинній робочій зміні: дві 15-хвилинні перерви на перекур (фактичне куріння не обов'язкове) та 30-хвилинний обід. Цей ритм також працює для роботи за комп'ютером: коротка перерва вранці, трохи довша перерва на обід, а потім пікап у середині дня можуть ефективно розподілити робочий день, не відволікаючи від фактичної роботи.

В ідеалі, ці перерви в робочий день повинні складатися з низки видів перерв - дій, які, як доведено, підвищують рівень енергії або з високою ймовірністю покращують настрій. Одне дослідження, у якому вимірювався рівень щастя людей протягом дня та під час різних видів діяльності, показало, що окрім очевидних переможців - їжі та "інтимних стосунків" - люди були найщасливішими під час фізичних вправ, спілкування та духовної діяльності.

3 перерви: фізична, соціальна та духовна

Перерва 1: Фізична

Це може бути прогулянка навколо кварталу, вигул собаки, пробіжка, виконання відео тренування, стрибки зі скакалкою, деякі вправи з гирями чи біганина вгору-вниз сходами.

Перерва 2: Соціальна

Це може бути кава з колегою (або FaceTiming за чашкою кави, якщо ви працюєте дистанційно), обід з вашим партнером або дітьми, якщо вони поруч, або дзвінок другу чи члену сім'ї, з яким ви бажаєте поспілкуватися.

Перерва 3: Духовна

Духовна перерва трохи менш інтуїтивна, але в цьому контексті я маю на увазі все, що зачіпає людський дух або душу. Багато душевних занять прекрасно вписуються в робочий день: молитва, медитація, читання духовних текстів чи молитов, прослуховування надихаючої музики, спостереження за чимось прекрасним або виконання чого-небудь, що пов'язує вас з чимось більшим, ніж ви самі.

Виберіть перерви з кожної категорії, яка вам подобається, а потім перед кожним днем погляньте на свій розклад і з'ясуйте, коли ви можете запланувати їх.

Як запланувати перерви

Ось кілька прикладів розкладу щоденних перерв:

Понеділок

10:30: перемістіть текстову розмову з товаришем на телефон на кілька хвилин

13:00: почитайте надихаючу книгу під час обіду

15:30: коротка денна прогулянка, щоб очистити голову від думок

Вівторок

11:00: віджимання між ранковими зустрічами

Обід: обід з вашими сусідами по кімнаті (які всі працюють дистанційно)

16:00: медитація протягом 10 хвилин

Середа

10:30: слухайте вранці (дійсно слухайте) дев'яту симфонію Бетховена

12.00: зробіть пробіжку замість обіду

14:30: зануртеся в найближче природне середовище (навіть якщо це ваш задній двір)

Перерви можуть бути короткими. Дійсно короткими. В одному дослідженні тестували перерви на 1, 5 та 9 хвилин, які покращували самопочуття. Так, навіть хвилинна перерва принесла помітне покращення. Кожен може знайти 60 секунд в день, але ви напевно знайдете більше. Зрештою, користувачі соціальних мереж в середньому проводять на цих сайтах більше двох годин в день - не всі з них в неробочий час.

Звичайно, це перерви, але свідомо обрані працюють набагато краще. 

Як розпізнати погіршення психічного здоров’я у діт...
Дослідження визначає потенційний зв’язок між якіст...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts