fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

15 фактів про статевий член, які відомі не кожному його власнику

15 фактів про статевий член, які відомі не кожному його власнику 15 фактів про статевий член, які відомі не кожному його власнику

При всьому тому величезному обсязі уваги, яке ми, чоловіки, приділяємо своїм геніталіям, багато чого залишається для нас таємницею. Тримай знання про чоловіче достоїнство, які допоможуть тобі бути завжди здоровим і готовим до бойових дій.

ФАКТ ПРО ПЕНІС 1

Якщо колись цигарки вважалися ознакою мужності, то тепер все точно навпаки: вчені з'ясували, що пристрасть до тютюну робить пеніс коротшим. Згідно з результатами дослідження, проведеного в Нортумбрійскому університеті (Великобританія), кровоносні судини в пенісі у курців звужуються, а з ними слабшає й кровоплин. В результаті ерекція втрачає силу, а пеніс з часом й взагалі зменшується у довжині. Автор дослідження Том Хеффернан також переконаний, що пристрасть до тютюну впливає на тривалість статевого життя.

ФАКТ ПРО ПЕНІС 2

Б'ємося об заклад, що ти не знав про це? Лікарі можуть вирощувати шкіру, використовуючи крайню плоть, що залишилася від обрізання. Одна така ділянка допомагає зробити 23000 квадратних метрів шкіри, чого достатньо, щоб покрити всі головні футбольні стадіони нашої країни.

ФАКТ ПРО ПЕНІС 3

Збільшена простата може стати причиною еректильної дисфункції та передчасної еякуляції, так що, якщо у тебе одна з цих двох проблем, лікар в першу чергу перевірятиме твою передміхурову залозу.

ФАКТ ПРО ПЕНІС 4

У середньому чоловічий оргазм триває 6 секунд. Жіночий - 23. Це означає, що якщо жінки хочуть рівноправності в усьому, то нехай спочатку потурбуються про те, аби ми одержували по 4 оргазми за ніч.

ФАКТ ПРО ПЕНІС 5

Найстародавніша на планеті істота, яка має пеніс, зветься Сolymbosathon ecplecticos. З грецької мови це перекладається як «неймовірний плавець з величезним пенісом». Ми були б здивовані, якщо до сих пір немає фільмів для дорослих з аналогічною назвою.

ФАКТ ПРО ПЕНІС 6

Шкіру, яку забирають під час обрізання, можна відновити, якщо це комусь знадобиться. Частину шкіри зсувають вниз і розтягують її за допомогою підвішування вантажів і фіксують спеціальним клейким папером. За кілька років шкіра витягується і повністю покриває голівку пеніса. Пробач, що розповіли тобі про це.

ФАКТ ПРО ПЕНІС 7

Лише один чоловік з 400 здатний так зігнутися, щоб зробити мінет самому собі, але кожен з цих 400 точно хоча б раз пробував таке провернути. Так, ми знаємо, що ти теж намагався.

ФАКТ ПРО ПЕНІС 8

Існує два види пенісів: ті, що знаходячись в спокійному стані, досить малі, але під час ерекції вони значно збільшуються, й ті, що великі за розмірами ще в спокійному положенні, а при введенні в бойову готовність практично не збільшуються.

ФАКТ ПРО ПЕНІС 9

Під час міжнародного дослідження читачів Men's Health виявилося, що 79% з них є власниками першого типу пеніса, а 21% другого.

ФАКТ ПРО ПЕНІС 10

Дослідники з Німеччини з'ясували, що в середньому статевий акт триває 2 хвилини і 50 секунд, але для жінок здається, що час проходить загалом на 3 хвилини більше. Невже, ми настільки погані ... Чи хороші?

ФАКТ ПРО ПЕНІС 11

По правді кажучи, розмір має значення. Чим довше ваш пеніс, тим вище ймовірність того, що ви заміните своєю спермою сім'яну рідину того, хто (хе-хе) до вас спав з тією ж жінкою. До цього висновку прийшли вчені з Нью-Йоркського університету в ході експерименту, проведеного за допомогою штучних фалосів різної довжини.

ФАКТ ПРО ПЕНІС 12

Якщо ти думаєш, що Мік Джаггер - це той серед хлопців, хто затягнув в ліжко найбільшу кількість жінок, ти помиляєшся. Подібні герої були задовго до появи рок-н-ролу та контрацептивів. За словами мандрівника капітана Кука, в 1770 році ватажок королівства Тонга, що знаходиться на островах Тихого океану, мав унікальне право позбавляти невинності всіх жінок королівства. На момент зустрічі з мандрівником, 80-річний король займався сексом в 8-10 дівчатами в день. За весь час свого правління він позбавив цноти близько 40 тисяч мешканок острову. Давай скажемо це разом: добре бути королем!

ФАКТ ПРО ПЕНІС 13

У гарних юнаків більш здорова сперма, ніж у звичайних. Іспанські дослідники показали жінкам фотографії чоловіків зі здоровою сім'яною рідиною і з не дуже, й попросили вибрати найбільш привабливих. Жінки обрали саме тих, чиї сперматозоїди працюють на всіх обертах.

ФАКТ ПРО ПЕНІС 14

Для еякуляції особливого розуму не потрібно: на думку вчених, процес еякуляції запускає спинний мозок, а не головний. З іншого боку, для того, щоб знайти партнера, ви витрачаєте години, або навіть дні, в напруженому пошуку, так що весь процес загалом, звичайно, вимагає мозкових зусиль.

ФАКТ ПРО ПЕНІС 15

Найбільш популярною причиною перелому пенісу є занадто активна мастурбація, так що ніколи не поспішайте! 

Джерело: https://mhealth.ru/

Чи допомагає йога в кар'єрі?
Соняшникова чи оливкова? Корисність олії з точки з...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts