fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

13 причин, через які заміжня жінка може не цікавитись сексом

13 причин, через які заміжня жінка може не цікавитись сексом 13 причин, через які заміжня жінка може не цікавитись сексом

Можливо, ваша дружина не займається сексом або, здається, активно його уникає. Можливо, вона відкидає ваші сексуальні залицяння щоразу, коли ви їх робите, а ви давно не займалися сексом один з одним. Нижче наведено кілька можливих причин, які можуть пояснити, чому ваша дружина не цікавиться вами в сексуальному плані. 

Важливе зауваження: єдиний спосіб з'ясувати, чому ваша дружина не цікавиться сексом, - це запитати у неї про це особисто. Дослідження, психологи та Google можуть запропонувати ідеї, але тільки ваша дружина може сказати вам, чому вона не хоче займатися з вами сексом.

1. Вона надто зайнята

Робота на повну ставку на додаток до виконання домашніх справ і догляду за дітьми може бути втомливою і викликати стрес, тому деякі жінки можуть просто відчувати себе занадто зайнятими та перевантаженими, щоб мати хоч якусь енергію для сексу. Зокрема, в шлюбах між чоловіками та жінками, жінки як і раніше виконують більшу частину домашньої роботи та догляду за дітьми, навіть коли обидва партнери проводять на роботі однакову кількість годин. Якщо це вірно для вашого шлюбу, ваша дружина, можливо, затамувала обурення з приводу дисбалансу.

Що з цим робити: переконайтеся, що у вашої дружини є час, щоб розслабитися і відчути себе відновленою. Також переконайтеся, що ви порівну виконуєте домашню роботу, включаючи розумове навантаження. Якщо ваша дружина почуває себе менш обтяженою домашніми обов'язками - і бачить, що ви докладаєте активні зусилля, щоб взяти на себе свою частку ноші, - ви можете виявити, що у неї більше часу, енергії та інтересу до сексу.

Втім, це не зуб за око. Ви повинні докласти зусиль, щоб в рівній мірі розділити обов'язки, тому що ви дбаєте про неї і свої відносини, а не тому, що сподіваєтеся, що це допоможе вам у сексі.

2. Вона не згодна з тим, наскільки важливий секс

Можливо, у вас і вашої дружини просто різні потреби в сексі. Один з вас просто хоче сексу частіше, ніж інший. Немає нічого поганого в партнерах з більш низьким лібідо - вони просто не хочуть сексу так часто, як інша людина. Відповідно до одного дослідження 2015 року, чотири з п'яти пар стикалися з розбіжністю в бажаннях за останній місяць. Ваша дружина може просто не хотіти сексу так часто, як ви, і вона може навіть не знати, наскільки важливий для вас секс.

Що з цим робити: серйозно поговоріть один з одним про те, що секс означає для вас обох, а потім поговоріть про те, як ви можете створити взаємно задовольняюче статеве життя, яке буде працювати для вас обох. Ця розмова може бути корисною за допомогою фахівця з сексуальних питань, наприклад сексопатолога чи тренера. Це також може допомогти дізнатися про різні форми невідповідності бажань.

3. Вона відчуває тиск

Можливо, між вами існує невідповідність бажань, будь то в цілому чи тільки в даний конкретний момент вашого життя, і ви обоє добре це усвідомлюєте. Відчуття цієї невідповідності - або відчуття, що ваш партнер завжди просить сексу, коли ви цього не хочете - може змусити людину з низьким лібідо почати займатися сексом. А тиск - це тотальний вбивця лібідо, який може запустити цикл уникнення сексуального життя, за словами сертифікованого сексопатолога Джесси Ціммерман.

"Частина тиску випливає з думки, що ви "повинні" займатися сексом. Частина цього виникає через усвідомлення того, що ваш партнер нещасний", - пише вона. "Також набагато більше тиску на будь-який секс, який у вас є, оскільки він відбувається рідше; відчувається, що можна втратити набагато більше кожного разу, коли ви вдвох у близькості. Звичайно, весь цей тиск ускладнює ставлення до сексу."

Іншими словами, тиск веде до поганого сексу, навіть якщо ви дійсно ним займаєтеся, і весь цей тиск і поганий секс можуть змусити вашу дружину повністю втратити інтерес до сексу.

Що з цим робити: "Вам потрібно зняти стрес від сексу в три етапи: кинути виклик своїм очікуванням, ефективно спілкуватися з партнером і зняти напругу, використовуючи новий фізичний досвід", - радить Ціммерман. Вона має повний посібник з подолання циклу уникнення сексуального життя, а також про те, як підтримати партнера з нижчим лібідо.

4. Тип сексу, яким ви займаєтесь, не підходить для неї

Жінка може втратити інтерес до сексу навіть в щасливому шлюбі, якщо секс не приносить їй сексуального задоволення. Зокрема, більшість жінок не можуть досягти оргазму тільки від статевого акту в піхву. Якщо статеве життя пари продовжує дотримуватися режиму, який зазвичай не змушує жінку почуватися добре, вона може взагалі втратити інтерес до сексу.

"Типовий, цілеспрямований "круговий" підхід до сексу не надихає, не збуджує і не задовольняє жінок", - пише тренер з відносин Без Стоун. "Відчуття, що вас чекають певним чином, або відчуття, що вам потрібно зайнятися сексом, якщо ви досліджуєте бажання зі своїм партнером, з часом може фактично задушити лібідо жінки."

Що з цим робити: дізнайтеся, як змусити жінку відчути оргазм і як зробити секс для жінок краще. Також розширте своє визначення сексу. Майте разом сексуальний досвід, який не обертається навколо статевого акту. Запитайте дружину, що їй подобається і що було б для неї сексуально та приємно. Є кілька ідей для прелюдії.

5. Вона не відчуває емоційного зв'язку з вами

"Не всім потрібен емоційний зв'язок, щоб секс був прекрасним, але в довгострокових відносинах відсутність зв'язку може стати величезним фактором в бажанні людини зайнятися сексом зі своїм партнером," пише психолог Маргарет Пол, доктор філософії.. "Сексуальність часто виникає природним чином з їх справжньої емоційної близькості."

Коли ви в останній раз довго і задушевно розмовляли? Або щиро, романтично обмінювалися "метеликами в животі"? Існує багато типів близькості, і вони, як правило, співпадають. Якщо ви двоє відчуваєте себе скоріше сусідами по кімнаті, ніж романтичними партнерами, секс може здатися незграбним або непривабливим.

Що з цим робити: знайдіть час, щоб емоційно з'єднатися один з одним і відновити зв'язок в вашій душі. Сходіть на побачення (без примусу до сексу) або просто витратьте більше часу, розмовляючи один з одним про свій внутрішній світ: свої почуття, страхи, розчарування, надії та мрії.

6. Є й інші проблеми в стосунках

Якщо ви маєте справу з іншими проблемами в стосунках - тривалою суперечкою, інтригою, розбіжностями з приводу рішень, пов'язаних з дітьми, роботою або грошима, буквально з чим завгодно - то ця напруга може проникнути до вашого сексуального життя. Як одного разу сказала сексопатолог Ванесса Марін: "Між задоволеністю відносинами та сексуальним бажанням існує двосторонній зв'язок".

Що з цим робити: усуньте постійні конфлікти в ваших стосунках. Запитайте дружину про те, що вона думає про стосунки, про вас і про ваше спільне життя, і перегляньте, як ви можете повернути свої хороші стосунки на місце.

7. Материнство суперечить її сексуальному "я"

Іноді, коли жінка стає матір'ю, це може вплинути на те, як вона бачить себе - і те, як її бачить партнер. Вона може перестати сприймати себе як сексуальну особу, оскільки бере на себе роль матері, роль, яку суспільство часто сильно десексуалізірує.

"Особистість молодих батьків може повністю переплітатися з особистістю дітей. Ми втрачаємо себе. У нас часто немає відносин з нашим партнером, крім тих, які ми поділяємо з дітьми," акушер-гінеколог Сьюзан Хардвік-Сміт, доктор медицини, пише в своїй книзі "Сексуальне збудження". "Маленькі діти - часте та законне виправдання відмови від сексу".

Можливо, ви теж почали по-іншому ставитися до своєї дружини - швидше, навіть для вас, як до мами, а не як до дружини, коханки та сексуальної партнерки.

Що з цим робити: переконайтеся, що ваша дружина знає, що ви бачите її сексуальною - часто робіть їй компліменти, даруйте їй гарячі поцілунки та ласкаві дотики і робіть це, не прив'язуючи жести до прохань про секс. Просто зробіть це, щоб їй було добре. Ціммерман також рекомендує регулярно проводити якийсь час подалі від дітей, щоб ви могли знову зануритися в свою індивідуальність як особистості та пари, які не відносяться до ваших батьківських ролей. У неї є також повне керівництво по розстановці пріоритетів в сексі для батьків.

8. Вона невпевнено відноситься до свого тіла

Одна з головних сексуальних проблем жінок - це сором з приводу власного тіла під час сексу. Це актуально для всіх, хто турбується про своє тіло (що, на жаль, вірно для переважної більшості жінок), але це може бути особливо актуально для жінок, коли вони старіють, переживають пологи чи просто відчувають зміни в своєму тілі з плином часу. Якщо ваша дружина недавно втратила інтерес до сексу, це може бути пов'язане з її нинішніми почуттями до свого тіла.

Що з цим робити: навчитися любити власне тіло - це особиста подорож, тому насправді це не те, що ви можете виправити для неї, просто роблячи компліменти (хоча це, безумовно, може допомогти!). Якщо у вас є відчуття, що ваша дружина має справу з проблемами зі своїм тілом, обережно поговоріть про це з нею і подивіться, чи є способи підтримати її - не створюючи враження, що ви критикуєте її тіло або припускаєте, що їй потрібно змінити зовнішній вигляд.

9. Менопауза може впливати на її лібідо

Менопауза може вплинути на сексуальне функціонування жінки та загальний інтерес до сексу. "Анатомічно і фізіологічно зниження естрогену та звичайне старіння викликають потенційні проблеми для нашого лібідо", - пише Хардвік-Сміт у своїй книзі. «З віком слизова оболонка піхви стає тоншою, менш еластичною і виділяє менше вологи. Приплив крові до клітора та піхви зменшується, а клітор стискається. Нерви, що відповідають за задоволення, стають менш помітними та менш чутливими. Досягнення оргазму може стати важким або здається неможливим ".

Якщо секс стає все важче, менш приємним або більш болючим, цілком логічно, що жінка може взагалі втратити інтерес до нього.

Що з цим робити: використання лубриканта може дуже допомогти при сухості та болі в піхві, а включення стимуляції клітора та секс-іграшок може допомогти переконатися, що сексуальний досвід як і раніше приносить задоволення вашій дружині. Їй також може бути корисним поговорити зі своїм лікарем, щоб дізнатися, чи є інші варіанти лікування, які можуть допомогти.

10. У неї можуть бути проблеми зі здоров'ям, що впливають на її лібідо

Багато проблем зі здоров'ям можуть вплинути на сексуальне бажання жінки, від діабету до хронічних болів і раку. Гормональні зміни, які можуть початися вже після 20 років, також можуть бути причинами низького статевого потягу. На ваші гормони може вплинути безліч різних проблем зі здоров'ям і життєвих обставин, як і прийом гормональних протизаплідних засобів (наприклад, таблеток).

З урахуванням усього вищесказаного, якщо у вашої дружини немає відомого погіршення стану здоров'я, з яким вона в даний час бореться, або якщо у неї не відбулося дуже раптових і значно суттєвих змін до сексуального потягу, не думайте, що відсутність інтересу до сексу з вами означає, що з нею щось не так з медичної точки зору. Почніть з розгляду та опрацювання всіх без винятку міжособистісних, емоційних проблем і проблем у стосунках. Вирішення цих проблем, швидше за все, природним чином поліпшить ваше сексуальне життя.

Що з цим робити: якщо ви говорили про всі інші причини з цього списку та взаємно добре ставитеся до своїх відносин (поговоріть з нею про це - не припускайте!), то їй варто поговорити зі своїм лікарем. Або, якщо у вашої дружини є відома проблема зі здоров'ям, поговоріть один з одним про те, як це може вплинути на ваше сексуальне життя, і про те, як ви можете працювати разом, щоб зберегти своє сексуальне життя здоровим. Вона також може поговорити зі своїм лікарем, щоб дізнатися, які варіанти доступні для підтримки її лібідо.

Просто будьте уважні до того, через що вона проходить: наприклад, якщо вона страждає на серйозне захворювання або хворобливий стан, можливо недоречно наполягати на більшому сексі в цей час. Ви можете висловити свою думку про важливість сексу в ваших стосунках, щоб вона знала та могла повідомити вам, на що вона здатна. Ви можете бути чесним, але при цьому гнучким і співчутливим.

11. Вона бореться зі своїм психічним здоров'ям

Депресія, неспокій, стрес і інші проблеми з психічним здоров'ям пов'язані зі зниженням лібідо, як і деякі антидепресанти. Якщо ваша дружина бореться з будь-якими проблемами психічного здоров'я, можливо, в даний момент вона менше зацікавлена в сексі.

Що з цим робити: як і у випадку з будь-якою іншою проблемою зі здоров'ям, важливо проявляти співчуття і підтримку партнера, що бореться з психічним здоров'ям. Ви можете м'яко сказати, що хочете й далі віддавати пріоритет вашому спільному сексуальному життю, щоб ваша дружина розуміла, що ви відчуваєте, і щоб ви могли спільно знайти способи працювати над цією частиною свого життя, залишаючись при цьому чутливим до її труднощів. Їй може бути корисним поговорити зі своїм лікарем про її боротьбу з лібідо, якщо це доречно, щоб побачити, чи може допомогти коригування її плану лікування.

12. Вона втрачає інтерес до вас або стосунків

Іноді втрата інтересу до сексу з чоловіком - це симптом втрати інтересу до стосунків в цілому. Можливо, ви більше не приваблюєте вашу дружину чи, можливо, вона більше не зацікавлена в шлюбі з вами - хоча зауважте, що саме по собі знижене лібідо не обов'язково вказує на більш серйозну проблему в стосунках.

Що з цим робити: не поспішайте з висновками. Почніть розмову з дружиною про те, що вона думає про вас і ваш шлюб, - загальна картина, і продовжуйте. Можливо, є області вашого шлюбу, над якими потрібно працювати, може, невелика терапія для пар матиме велике значення, або, може, пора подумати, чи дійсно цей шлюб коштує того, щоб триматися разом.

13. Вона просто не в настрої для сексу

Іноді заміжня жінка не зацікавлена в сексі зі своїм чоловіком, тому що зараз вона просто не в настрої. І це чудово! Це може взагалі не значити нічого більшого.

Що з цим робити: пам'ятайте, що іноді нормально не хотіти сексу зі своїм партнером. Приймайте її рішення з любов'ю, мастурбуйте та спробуйте знову в інший день. Якщо відсутність інтересу стає постійною закономірністю, розгляньте будь-яку з можливих причин перерахованих вище.

Найголовніше, поговоріть з нею про це! Тільки ваша дружина може сказати вам точну причину, через яку вона не зацікавлена в сексі з вами.  

На тлі COVID-19 зростають проблеми з образом тіла,...
Зелений чай проти матчі: як їх порівнюють?
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts