fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

10 цікавих фактів про найкорисніші аромати.

10 цікавих фактів про найкорисніші аромати. 10 цікавих фактів про найкорисніші аромати.

1. Якщо постояти над копіювальним апаратом всього півхвилинки, то потім можна на 81 рік забути про відвідування лісів-полів після дощу!

Озону, який виділяється копірами, майже в мільярд разів більше, ніж «природного». Тільки не варто думати, що це корисно: озон - сильний окислювач. Він прискорює всі процеси в людському тілі. А головний з них, на жаль, - старіння.

2. За допомогою апельсину можна, виявляється, дуже добряче заощадити на спиртному! Запах апельсину допомагає зігрітися і створює відчуття розкутості. Правда, поки що важко буде пояснити гостям, чому їх звуть не на келих бургундського, а на пучку апельсинової кірки.

3. Жінок, які мають сильну пристрасть до букетиків лаванди, краще трохи остерігатися. Ця пристрасть говорить не стільки про любов дами до квітів, скільки про її депресивний стан, з яким не справляється вже нічого, крім лаванди - найсильнішого антидепресанту.

4. Дівчині, яка мріє схуднути, потрібно дарувати ... фантики від шоколадок! Якщо після такого подарунку вийде змусити її вислухати пояснення, то можна розповісти, що запах шоколаду викликає утворення ендорфінів - гормонів радості. А крім антистресової дії, ендорфіни ще посилюють сексуальні бажання і надають знеболюючу дію.

5. Чайок з лимоном найкраще пити, всупереч вимогам керівництва, на своєму робочому місці. А при спробі випровадження на кухню, приводити дослідження японських вчених про те, що запах лимону на цілих 54% знижує кількість помилок при роботі за комп'ютером.

6. Майже будь-який запах можна використовувати як ліки або ... міні-машини часу. Реакція на вплив запахом розвивається миттєво: не встиг моргнути, а вже в минулому. Для цього потрібно тільки «прив'язати» аромат до приємного спогаду. А коли людина щаслива, вона вже практично здорова (в її організмі зростає виділення ендорфінів, нейромедіаторів і антитіл, що сильно допомагає процесу одужання).

7. За однією з легенд, дружина Зевса Гера спокусила чоловіка за допомогою взятого у Афродіти чарівного ароматного пояса. Сучасні аромаспеціалісти вважають, що склад аромату-афродизіаку, проти якого не встояв головний грецький бог, цілком міг бути таким: іланг-іланг, мускатний горіх, рожева ваніль, жасмин і гвоздика.

8. Товариш замість таблетки анальгіну підсовує грейпфрутове масло? Не потрібно поспішати позбуватися товариша! Це масло в ароматерапії широко відоме як знеболююче.

9. Корисні лікувальні запахи іноді можуть викликати сильний головний біль і ... більше нічого. У разі, якщо людині не подобається даний конкретний запах, користі від нього її організм не отримає - навіть якщо цей аромат здатний вилікувати все інше людство.

10. Вагітній, яка не знає, чи наближається вже момент пологів або її наздогнали так звані «перейми-передвісники», достатньо натертися жасминовим маслом. Якщо перейми «тренувальні», від таких маніпуляцій вони пройдуть. 

Вумбілдинг: як накачати вагінальні м'язи
10 тривожних ознак, що у вас анемія

Читайте також:

 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts