fbpx
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 
  Вхід   Зареєструватися
 
 
 

10 правил для здорового способу життя

10 правил для здорового способу життя 10 правил для здорового способу життя

Багато хто з нас обіцяють собі, що з понеділка вони почнуть піклуватися про своє здоров'я. Або не з понеділка, а з Нового року, або з початку нового місяця, або після власного дня народження ... або з завтрашнього дня.

Але завтра завжди містичне місце, де зберігається вся людська продуктивність, мотивація і досягнення. Завжди існує величезна кількість причин, чому обіцянка не може бути виконана вчасно, в результаті, перенесення дат і ми знову обіцяємо собі, що завтра, безумовно, виконаємо обіцянку.

Але для того, щоб вести здоровий спосіб життя, необхідно уявляти собі в чому саме правильність цього способу. Для цього ми склали 10 правил здорового способу життя.

Правило здорового способу життя № 1 - висипайтеся10 правил для здорового способу життя

Для того, щоб відчувати себе добре, вам необхідно принаймні сім годин сну, а щоб мати гарний вигляд, то краще спати не менше 9 годин на день. І засинати потрібно до півночі, тому що в першій половині ночі відбуваються найбільш необхідні фази сну, які дають людині енергію. Якщо ви не наберете її вдосталь вночі, то втома, погана концентрація і порушення пам'яті не змусять вас чекати.

Правило здорового способу життя №2 - правильне харчування

Пийте багато води - не солодкої та газованої, а питної та очищеної - вона виводить з організму всі шкідливі речовини.

Їжте багато фруктів і овочів. За підрахунками вчених, достатньо щодня з'їдати п'ять різних фруктів, щоб зменшити ймовірність ранньої смерті та передчасного старіння на 20 (!) відсотків. І намагайтеся не наїдатися на ніч - це затримує обмін речовин, який вночі й так сповільнюється.

Намагайтеся якомога рідше перекушувати на ходу і всухом'ятку, вживайте як можна більше свіжих соків і супів - і ваше тіло буде вдячне вам за свіжий вигляд і прекрасне здоров'я. І запам'ятайте - краще частіше, але помалу, ніж один раз - але досхочу.

Правило здорового способу життя №3 - своєчасне лікування

Обстежуйте свій організм, щоб вчасно виявити, з чим необхідно боротися. Хоча б раз на рік пройдіть медичний огляд, перевірте всі ваші органи. Легше вирішити маленьку проблему, ніж чекати, поки вона переросте у велику.

Правило здорового способу життя №4 - відмовитися від шкідливих звичок

Нікотин і алкоголь руйнують здоров'я людини та її імунітет. Щоб зберегти своє здоров'я, обміняйте старі шкідливі звички на більш корисні нові. Наприклад, чашка зеленого чаю відмінно замінює ранкову сигарету, а замість вечору в барі можна піти на прогулянку в парк.

Правило здорового способу життя №5 - більше прогулянок на свіжому повітрі

Куди йти - не так вже й важливо, як те, що це потрібно робити обов'язково. Головне, насолоджуватися прогулянкою, розслаблятися і не забувайте посміхатися. Постарайтеся якомога частіше виїжджати за місто і давати відпочинок своїм очам, щоб легені змогли подихати свіжим, річковим або лісовим повітрям, а ноги змогли поблукати по піску, землі або траві.

Правило здорового способу життя №6 - рухатися

Активний та не дуже активний види спорту підвищують вашу витривалість та гнучкість, й покращують сон. Таким чином, перші ознаки втоми будуть з'являтися набагато пізніше, і продуктивність буде йти вгору, а також це виключно добре відобразиться на потенції. "Ранкова зарядка" дійсно звучить як з радянського минулого, але це допоможе вам перебувати в хорошому настрої протягом дня, а решта ваших співробітників прокинуться з чашкою не дуже корисної кави.

Було б непогано ще уявити, що ліфт в вашому будинку зламався, тому що сходи є кращим другом всіх без винятку ніг. Особливо пощастило тут молодим мамам: за малими дослідниками можна годинами бігати з одного майданчика на інший. Не фітнес, а казка. Всім іншим - довгі цікаві прогулянки і походи.

Правило здорового способу життя №7 - зберігайте спокій

Народна мудрість має тенденцію списувати всі хвороби на нерви. У будь-якому випадку, в боротьбі за власне здоров'я, намагайтеся не нервувати та не гніватися. І для цього достатньо подумати, чи буде проблема, про яку ви так стурбовані, важливою через тиждень чи місяць. Таким чином і дух зміцните, і ворогів не наживете. Станете врівноваженими та спокійними.

Правило здорового способу життя №8 - обіймайтеся

Прості обійми набагато корисніші, ніж це може здаватися на перший погляд - і вони підвищують стійкість до стресу та передають гарний настрій. Коли ми обіймаємо людину, тіло виробляє гормони щастя - ендорфіни і видаляє поганий настрій під владою простого людського дотику.

Правило здорового способу життя №9 - смійтеся

Приєднуйтесь до тих, хто вважає, що склянка наполовину повна! Згідно з дослідженнями, оптимісти набагато рідше страждають від серцево-судинних захворювань, тому для нашого організму необхідний гарний настрій не менше, ніж здорове харчування або фізичні вправи. Щодня шукайте щось для сміху - і ви підтримаєте бажаний рівень гормонів радості.

Правило здорового способу життя №10 - подолати свої страхи

Нарешті зробіть те, що завжди було для вас незвичним і страшним, тоді відчуєте себе вільним від нього. Не бійтеся своїх невдач, а долайте їх. І як тільки ви почнете вести здоровий спосіб життя, то вже не відмовляйтеся від цього досягнення, інакше, замість того, щоб принести користь, ви можете завдати шкоди вашому здоров'ю.

Джерело: 

9 корисних, але не популярних продуктів
Лікування геморою: все, що потрібно про нього знат...
 

Коментарі

Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts