Для більшості жінок епіляція є досить болючою, але необхідною процедурою. З-за цього багато приносять себе в жертву, терплять муки і незручності. Як же розвінчати міф про те, що краса вимагає жертв? Та дуже просто: проводити перед процедурою знеболювання
Що таке епіляція?
До даної процедури належать:
Професійні засоби для зменшення болю
Якщо у вас досить низький поріг больової чутливості і ви хочете знеболити эпилируемый ділянку шкіри, скористайтесь професійними медикаментозними засобами. Їх ділять на кілька груп:
Для зовнішнього застосування використовують «заморожують» спреї, мазі і гелі. Найчастіше вони випускаються на основі лідокаїну. Це місцевий анестетик, який блокує проведення больових імпульсів по нервовим волокнам.
Існує певний алгоритм використання таких засобів:
Якщо ви вдалися до його допомоги вперше, проконсультуйтесь з лікарем або проведіть аллергопробу. Для цього на невелику ділянку зап'ястя нанесіть використовуваний засіб і поспостерігайте. Якщо на шкірі немає почервоніння, свербежу протягом доби, значить, і у вас алергія відсутня. Ви можете використовувати даний препарат. В іншому випадку при появі вищевказаних симптомів цей засіб вам протипоказано.+
Крім індивідуальної нестерпності, лідокаїн має й інші протипоказання:
Симптоми непереносимості лідокаїну:
У вигляді спрею використовується 10% розчин лідокаїну. Якщо в аптеці немає в наявності, використовуються ампульні форми. Для цього розчин з них виливають у будь-яку ємність з пульверизатором.
В даний час, враховуючи побічні ефекти і протипоказання до лидокаину, йому існує хороша альтернатива – прилокаїн. Він надає таку ж дію, але більш м'яко, і не дає таких ускладнень, як лідокаїн. До того ж він діє саме на шкірні рецептори, тоді як лідокаїн більший вплив має на слизову.
Мазь та крем «Емла» – це якраз поєднання лідокаїну і прилокаина. Ефект від нього триває 2 години. Існує також і пластир з однойменною назвою. Але враховуючи його невелику площу, його застосовують для видалення волосся на обличчі і в пахвових западинах. Також для знеболювання з зовнішніх засобів використовують спеціальні серветки.
Для парентерального, тобто ін'єкційного введення застосовують також розчин лідокаїну, тільки 2%. Його вводять підшкірно. Але цю процедуру варто проходити тільки в салоні. Проводити її повинен спеціально навчена людина з медичною освітою.
З препаратів, що застосовуються всередину, використовують нестероїдні протизапальні засоби: диклофенак, ібупрофен. Існує поєднання НПЗЗ і заспокійливого засобу: темпалгін. Не варто забувати і про анальгін.
Остання група знеболюючих засобів, сама проста в застосуванні, – знеболюючі насадки на епілятор. Існує 3 види таких насадок, які можуть знизити больові відчуття:
Проведення лазерної епіляції абсолютно безболісно. Але це салонна процедура, і коштує вона досить дорого. Також не варто застосовувати знеболювальний засіб при депіляції, так як волосяні цибулини залишаються на місці.
Єдиним методом, який дозволяє остаточно видалити волосся, є електроепіляція. Її здійснюють з допомогою розряду електричного струму, який посилають на цибулину волоса. Це болюча процедура, тому для неї необхідні знеболюючі засоби. Найчастіше для електроепіляції застосовують спреї, мазі, а також ін'єкції лідокаїну.
Як обійтися без спеціальних засобів?
Якщо у вас існують протипоказання до використання медикаментозних засобів знеболювання, застосовуйте непрофесійні методи. Звичайно, вони не такі ефективні, але все-таки допоможуть трохи зменшити неприємні відчуття.
Жіночі хитрощі, які допоможуть полегшити біль від процедури епіляції:
Перед цією маніпуляцією не рекомендують охолоджувати шкіру. Це призведе до спазму м'язів, і больові відчуття при цьому тільки посиляться. А ось після процедури холод доречний. Він запобіжить утворенню набряків і роздратування. Не протирайте шкіру на початку епіляції спиртовмісними речовинами: вони ущільнюють її, і видалення волосся стає скрутним. В кінці процедури можна обробити місце впливу спиртом для знезараження. Дані рекомендації застосовуються для ділянок тіла зі зниженою чутливістю. Для більш ніжних зон все-таки краще застосовувати лікарські засоби.
Анестезія в домашніх умовах
Якщо ви вирішили проводити процедуру епіляції будинку, для вас підійдуть практично всі методи знеболювання. Це можуть бути зовнішні засоби, що наносяться на шкіру, а також таблетовані форми. Головне, ознайомитися з інструкцією і переконатися, що немає ніяких перешкод для їх використання. Застосовуйте лікарські препарати в комплексі з зовнішніми методами. Це підвищить їх ефективність.
Відмінно підійде для самостійного видалення волосся епілятор зі спеціальними знеболюючими насадками. Головка епілятора може складатися з дисків або пінцетів. Диски крутяться, захоплюють волосся і видаляють його. Пінцет чіпляє волоски, які потрапляють в петлі. Цей прилад може мати кілька швидкостей роботи.+
Використання низької швидкості продовжить час процедури, але зробить її менш болючою. Деякі моделі дозволяють включати в дію тільки частина з наявних дисків. Це дуже зручно для обробки особливо хворобливих зон. Спочатку епілятор за допомогою декількох дисків видалить основну рослинність. Потім, підключивши інші, очистить поверхню шкіри від волосся до кінця.
Переваги епіляторів:
Поради з видалення волосся в зоні бікіні
Це сама ніжна і чутлива частина тіла. Тому епіляція у цій області особливо болюча. Щоб звести нанівець ці неприємні відчуття при видаленні волосся в паховій області, застосовуються всі ті ж перераховані вище методи.
Можна прийняти таблетку знеболюючого засобу. З зовнішніх методів рекомендують використовувати креми, гелі та спреї. Але застосовувати їх слід з обережністю. З-за підвищеної чутливості пахової зони в ній найбільш часто проявляються алергії і роздратування на анестезуючі засоби. Перед застосуванням спочатку нанесіть крем на шкіру в ліктьовому згині і перевірте реакцію.
Також для зони бікіні краще використовувати препарати без лідокаїну або з його невеликим відсотковим вмістом. Це може бути крем «Емла», до складу якого входить не тільки лідокаїн, але і прилокаїн, більш м'який по своїй дії. Крем Light Dep кардинально відрізняється за складом від «Эмлы». Він має водну основу, містить касторова олія, що сприяє зволоженню шкіри.
Анестетиком є анестодерм. Крем починає діяти через 1 годину після нанесення, ефект зберігається протягом 4 годин. Купуйте дані кошти тільки в аптеках. Уникайте сумнівних, маловідомих фірм і не женіться за дешевою продукцією, в більшості випадків вона не надає належного ефекту.
Для чутливої області підійде спеціально призначена насадка для області бікіні. Вона має западину посередині і забезпечує точковий позбавлення від волосся. Водна насадка дозволяє проводити маніпуляцію під час водних процедур.
У день епіляції в зоні бікіні намагайтеся не одягати брюки. Це запобіжить механічний вплив на шкіру і не дасть розвинутися подразнення. Якщо волосяний покрив досить довгий, його слід трохи вкоротити за допомогою ножиць. Під час процедури намагайтеся розтягувати шкіру. Це знизить больові відчуття. По закінченню покладіть на оброблену зону холод, щоб зняти почервоніння, біль і набряклість. Протягом наступних 2 днів не приймайте гарячу ванну.
Джерело: http://newsdaily.com.ua
By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/
Коментарі