Вхід   Реєстрація

Зброя оптимістів: чому корисно посміхатися

Зброя оптимістів: чому корисно посміхатися Зброя оптимістів: чому корисно посміхатися

Лише науково доведені факти.

Посмішка, навіть без явної причини, сама здатна спровокувати приплив позитивних емоцій - а заодно заспокоїти нерви, вилікувати хвороби, зміцнити взаємовідносини й продовжити життя. Ось на що здатна ця потужна «зброя».

Посмішка має омолоджуючий ефект

Звичка часто посміхатися не змінить рік народження в паспорті, але вона точно здатна вплинути на сприйняття вас оточуючими людьми. За статистикою, діти посміхаються в середньому до 400 разів на день, дорослі - 25 разів, а завзяті оптимісти - близько 45 разів.

В Університеті Міссурі в Канзас-Сіті (США) провели дослідження: показали групі студентів 960 фотографій людей і запропонували визначити на око їх вік. Ті, хто посміхався на знімках, значно частіше були охарактеризовані як «молоді», ніж ті, хто дивився в камеру з нейтральним або сумним виразом обличчя.

Посмішка протидіє стресу

М'язова дія, яку виконує людина, щоб посміхнутися, стимулює певні ділянки головного мозку - вони провокують вироблення цілого ряду «гормонів щастя», в тому числі дофаміну і серотоніну. Така хімічна реакція організму допомагає йому боротися зі стресом, вказують вчені з Університету Канзасу.

Люди, які навмисно посміхаються частіше протягом дня, стають менш агресивними і більш задоволеними своїм життям, у них знижується ризик виникнення депресивних станів.

Посмішка робить вас більш привабливими

«Кращий макіяж дівчини - це її посмішка», - говорила Мерилін Монро. Науковий центр Mars Wrigley Confectionery у Великобританії вирішив перевірити це твердження: він попросив більше тисячі респондентів оцінити привабливість людей на фотографіях.

З'ясувалося, що 66% чоловіків і 73% жінок вважають посмішку більш важливим атрибутом привабливого обличчя, ніж макіяж. Вони називали симпатичними або красивими тих моделей на знімках, які посміхалися, і відсіювали тих, хто був нафарбований, але зберігав серйозність.

Посмішка - шлях до успіху

Усміхнені люди легко завойовують довіру і сприймаються оточуючими як товариські, щирі і компетентні люди. Ці важливі якості допомагають у професійному житті: вони підвищують ймовірність благополучного результату переговорів, шанси на працевлаштування і просування по службі.

До того ж посмішка приносить справжній заробіток. Ще в 1978 році дослідження американських вчених підтвердило, що широко усміхненим офіціантам залишають в середньому втричі більше чайових, ніж тим, хто поводиться привітно, але посміхається лише кінчиками губ.

Посмішка - секрет здоров'я

Лікар Вільям Штрейн з Університету Альберти в Канаді приписує усмішці здатність нормалізувати артеріальний тиск і прискорювати загоєння тканин при пошкодженнях. Індійський фізіотерапевт Мадан Катарія навіть розробив спеціальну методику «сміхотерапії»: він рекомендує посміхатися і сміятися щодня по 15-20 хвилин - і тоді з хворобами можна буде попрощатися.

Джерело: https://yogajournal.ru

3 ранкових аюрведичні ритуали
Чи варто переплачувати за органічне молоко?
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Понеділок, 19 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts