Вхід   Реєстрація

Запах гіацинта освіжає і просвітлює стомлений розум

Запах гіацинта освіжає і просвітлює стомлений розум

Гіацинт довгий час залишався квіткою гаремів ... І лише опинившись у XVIII столітті в Голландії, гіацинт набув популярності, не меншj], ніж сто років до нього мав тюльпан.

На гіацинтах багатіли багато голландці. У той час як бідняки жили на один гульден в день, багатії платили за одну цибулину до 1000 гульденів. У світському суспільстві гіацинт, приколотий до плаття дами, говорив про її багатство.

* Пелюстки гіацинта залити спиртом 40%, настояти 7-10 днів, розвести водою 1/1 і використовувати як лосьйон, розгладжує зморшки.

* Запах сухого гіацинта не любить моль і пилові кліщі. Сухі пелюстки раніше зашивали в марлевий мішечок і підвішували в шафі або клали на полиці з білизною. Дим сухих пелюсток гіацинта не виносять комарі.

* Маги радять заводити гіацинт в будинку всім людям, схильних до змін в настрої і особливо схильним до депресії. Меланхолікам гіацинт дарує впевненість у собі і душевну рівновагу.

* Для того щоб приворожити коханого, потрібно посадити у повню цибулину гіацинта і прошепотіти над посадженою квіткою своє бажання і ім'я коханого. Поливати потроху вранці і ввечері і кожного разу нагадувати йому про своє бажання, повторюючи ім'я коханого. Кажуть, що коли гіацинт зацвіте, в серці предмета пристрасті прокинеться відповідне почуття.

Як швидко і смачно вилікувати кашель
Кориця з медом - для швидкого схуднення

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Неділя, 18 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts