Вхід   Реєстрація

Як здоров'я мітохондрій може сприяти відчуттю втоми та добавка вам в поміч

Як здоров'я мітохондрій може сприяти відчуттю втоми та добавка вам в поміч Як здоров'я мітохондрій може сприяти відчуттю втоми та добавка вам в поміч

Для роками виснажених людей, пошук відповідей на запитання "Чому я настільки виснажений?" стає практично постійною роботою. Проблема в тому, що існує великий список причин, через які ви можете відчувати втому, та багато з них можуть виникати одночасно.

Існують більш очевидні причини, пов'язані із способом життя, такі як нерегулярний відпочинок, пропуск тренувань та незбалансоване харчування. Є також тригери психічного здоров'я, такі як хронічний стрес і професійне вигорання. Існують основні проблеми зі здоров'ям і дефіцит різних вітамінів і мінералів (ось чому вам також слід відвідати лікаря, якщо ви виявите, що ваша втома стає проблемою).

Тоді є менш очевидні відповіді - наприклад, здоров'я ваших мітохондрій.

Як мітохондрії можуть бути причиною ваших вичерпаних енергетичних рівнів

Мітохондрії - це електростанція ваших клітин, вони забирають паливо та перетворюють його в енергію: ваші мітохондрії виробляють аденозинтрифосфат (АТФ). АТФ - основна енергетична валюта, яка підтримує функціонування вашого організму. І коли ваші мітохондрії ламаються, те ж саме відбувається і з виробництвом АТФ.

Виявляється, на здоров'я мітохондрій впливають кілька факторів: в першу чергу вік. Річ у тім, що коли ми старіємо, наш організм виробляє менше коферменту, званого нікотинамідаденіндинуклеотидом (НАД+). НАД+ - це кофермент, що зустрічається в природі в організмі, який грає життєво важливу роль в енергетичному обміні та підтримці належного функціонування клітин. Яким чином? НАД+ підтримує мітохондрії ваших клітин, завдяки чому вони можуть оптимально функціонувати та краще виробляти АТФ.

Як ми вже зазначали, рівні НАД+ також значно знижуються з віком, і ці рівні, що знижуються, очевидно, стимулюють процес старіння, а також виснаження рівнів енергії в міру старіння, що має сенс, якщо врахувати, що неефективні або пошкоджені мітохондрії, як вважається, сприяють низці вікових захворювань.

Що робити зі здоров'ям мітохондрій

Нікотинамід рибозид (НР) - це форма вітаміну B3, який при попаданні в організм перетворюється в НАД+. Фактично, два нещодавніх випробування на людях добавок, які містять НР, показали, що вони обидва ефективно підвищують рівень НАД+ в організмі. І це має безліч корисних для здоров'я властивостей, однією з яких є підвищення рівня енергії, починаючи з клітини. Це можна побачити в усьому: від поліпшення когнітивних функцій до здоров'я м'язів.

"Підвищення рівня НАД+ сприяє життєво важливого здоровому процесу старіння. Нікотинамід рибозид - неймовірно багатообіцяюча сполука," говорить лікар функціональної медицини Роберт Раунтрі, доктор медичних наук. Насправді, дослідження показали, та клінічно доведено, що НР підвищує рівень НАД+ а, отже, природним чином омолоджує ці клітини.

Прийом щоденних добавок, таких як NR+ від Mindbodygreen, безумовно, є простим та ефективним способом зробити це, ви також можете додатково оптимізувати функціонування своїх мітохондрій за допомогою правильних звичок, таких як фізичні вправи та дієта.

Висновок

Є багато причин, через які ви можете відчувати себе виснаженими - деякі більш очевидні, інші не беруться до уваги. Якщо ви відчуваєте себе більш виснаженими, особливо з віком, ви можете подумати про добавку, яка допоможе підтримати здоров'я мітохондрій, наприклад NR+ від Mindbodygreen.

Вагітність і ваші тренування: що дійсно потрібно з...
Чи варто спробувати кето-дієту?

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
П'ятниця, 14 травня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts