Вхід   Реєстрація

Як схуднути чоловікові?

Як схуднути чоловікові? Як схуднути чоловікові?

Вам нудно худнути на самоті або ж хочете бачити поруч стрункого красеня в якого ви закохались кілька років тому? Але чоловіка переконати худнути - важка справа.

Жінка, яка посилено займається собою знає про користь здорового способу життя. Тому відповідно, коли поруч з нею чоловік із "пивним животиком", вона намагається переконати його у перевагах схудення. Як перехитрити вперту половинку і перетворити на стрункого красеня?

1. Готуйте їжу без поділу на "моя" і "твоя".

Наприклад, ввечері замість важких страв готуйте легшу їжу: використовуйте оливкову олію замість соняшникової, запікайте а не смажте страви, готуйте свіжі салати і помалу викорінюйте вживання соусів.

2. Геть алкоголь.
Тут потрібно поговорити з чоловіком і попросити його не вживати алкоголь, мотивуючи його кількома причинами: наприклад, вам не подобається запах від нього після вживання алкоголю або ж замініть алкоголь більше корисними речами - замість вина поставте на стіл різноманітні соки чи компоти.

3. Спорт.
Подаруйте йому і собі абонемент у спортзал. Можете при коханому похвалити підтягнутість і стрункість сусіда з протилежного будинку. Або ж заведіть собаку. Так ви точно будете бігати з хвостатим другом. А для того "аби не було страшно" по вечорах - витягуйте з дому чоловіка. 

Чому не варто пити каву у період вагітності?
Основні причини і наслідки хропіння
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
П'ятниця, 14 травня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts