Вхід   Реєстрація

Як правильно лікувати кашель під час вагітності?

Як правильно лікувати кашель під час вагітності? Як правильно лікувати кашель під час вагітності?

​Під час вагітності кожна жінка дбає за своє здоров'я. Важливо не захворіти, аби ваш ненароджений малюк також не страждав від захворювання, і щоб не з'явилися нові складнощі.

У цей період в її організмі відбуваються колосальні зміни, які необхідні для нормального протікання вагітності і розвитку майбутнього малюка. Зміни гормонального фону і постійне зростання плоду призводять до зниження імунітету, і жінка стає більш сприйнятливою до різних інфекційних захворювань. Одним із проявів таких змін в організмі стає підвищена сприйнятливість до ГРВІ та грипу, які нерідко супроводжуються кашлем. Але як же лікувати кашель при вагітності?

Лікування і небезпека кашлю під час вагітності

Чому кашель небезпечний під час вагітності? Будь-яке інфекційне захворювання небезпечно під час вагітності.В деяких випадках (наприклад, при плацентарної недостатності) бактерії і віруси можуть вражати плід і викликати ряд ускладнень в його подальшому розвитку і здоров'я.

Підібрати лікарські препарати для усунення інфекції або алергії буває непросто. Деякі з них здатні впливати на здоров'я матері і майбутньої дитини. Кашель під час вагітності небезпечний не тільки тим, що його провокують алергічні або інфекційні захворювання. Цей симптом здатний викликати цілий ряд станів, які небезпечні для нормального виношування плоду. Саме тому починати лікувати основне захворювання, що викликає кашель, необхідно негайно.

Ускладнення при кашлі під час вагітності можуть бути наступними: гіпоксія плода - напади кашлю викликають порушення в кровообігу плоду і кисень і поживні речовини починають надходити до нього в недостатніх кількостях; підвищення тонусу матки - кашель викликає перенапруження черевних м'язів ; маткова кровотеча - кашель супроводжується сильним перенапруженням м'язів матки і черевного преса і може провокувати відшарування плаценти і початок маткової кровотечі, особливо небезпечний цей симптом у жінок з передлежанням плаценти.

Перераховані вище ускладнення особливо часто розвиваються при загрозі переривання вагітності і схильності до викиднів. Лікування кашлю у вагітної повинне проводитися тільки під наглядом терапевта і її акушера-гінеколога.

То високий, то низький: Що робити, коли підскакує ...
Чому шоколад для вагітних табу?

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
П'ятниця, 14 травня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts