Вхід   Реєстрація

Як показують дослідження, вживання великої кількості зеленого чаю і кави може знизити ризик діабету

Як показують дослідження, вживання великої кількості зеленого чаю і кави може знизити ризик діабету Як показують дослідження, вживання великої кількості зеленого чаю і кави може знизити ризик діабету

Якщо ви думали про те, щоб позбутися від звички до кофеїну, можливо, вам варто переглянути свою думку. Нове дослідження показує, що певні напої з кофеїном можуть мати захисний ефект, особливо для людей з діабетом 2 типу. 

Дослідження, опубліковане в журналі "Відкриті дослідження і лікування діабету", показало, що регулярне вживання зеленого чаю і кави може знизити ризик смерті від діабету 2 типу.

Що виявило дослідження?

Щоб вивчити потенційні захисні ефекти цих двох напоїв, дослідники обстежували 4923 японських пацієнтів з діабетом 2 типу. Середній вік учасників становив 66 років, і їх досліджували протягом п'яти років.

Кожен учасник заповнив анкету, в якій детально описав свої звички в їжі та напоях, в тому числі, скільки кави та зеленого чаю вони пили щодня. Також бралися до уваги інші фактори способу життя, такі як паління, фізичні вправи, вживання алкоголю і якість сну. Ось що вони виявили:

Щоденні звички до зеленого чаю:
  • 607 учасників взагалі не пили зелений чай
  • 1143 випивали до одній чашці
  • 1384 випивали від 2 до 3 чашок
  • 1784 випивали 4 і більше чашок
Щоденні звички до кави:
  • 994 учасника взагалі не пили кави
  • 1306 випивали до однієї чашки
  • 963 випивали одну чашку
  • 1660 випивали дві та більше

В ході дослідження 309 осіб померли, в основному від раку та серцево-судинних захворювань. Дослідження показує, що люди, які пили каву, зелений чай або і те, і інше, з меншою ймовірністю вмирали від факторів ризику діабету (хвороб системи кровообігу, деменції, раку та переломів кісток).

Скільки чашок потрібно випивати в день

У шанувальників зеленого чаю ризик знизився на 15% (до однієї чашки в день), 27% (дві-три чашки) і 40% (чотири і більше чашки). У любителів кави ризик знизився на 12%, 19% і 41% відповідно.

Згідно з результатами дослідження, учасники, які вдвічі збільшили кількість щоденних напоїв, були навіть більш захищені від факторів ризику діабету. Щоденне вживання чотирьох або більше чашок зеленого чаю і двох або більше чашок кави знижує ризик смерті на 63%.

Підсумок

Це дослідження носить спостережливий характер, а це означає, що неясно, чому саме виникла асоціація. Зелений чай і кава дійсно містять потужні протизапальні антиоксиданти, які потенційно можуть зіграти роль в цих результатах або, принаймні, в поліпшенні загального стану здоров'я. Так що налийте собі ще одну чашку улюбленого напою і уникайте цієї жахливої відмови від кофеїну.

Чи може “уважність до стосунків” допомогти парам п...
Дієти, які включають чай, ягоди та яблука, можуть ...

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
П'ятниця, 14 травня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts