Вхід   Реєстрація

Як лікувати аденому простати?

Як лікувати аденому простати? Як лікувати аденому простати?

 Чоловіче здоров'я здавна менш досліджувалось народною медициною, в той час як жіночому приділялась надмірна увага. Однак, це не означає що чоловіки не хворіють.

Передміхурова залоза бере участь у заплідненні, виробляючи секрет, який розріджує сперму і підсилює рухливість сперматозоїдів. Вікові зміни не обходять жодного чоловіка і коли з часом погіршується гормональний баланс, це призводить до розростання передміхурової залози що в народі називають аденомою простати.

Виділяють три стадії аденоми. На першій стадії залишкової сечі в сечовому міхурі немає, верхні сечові шляхи і нирки працюють нормально. На другій – з'являється залишкова сеча і знижуються функції нирок і верхніх сечових шляхів. На третій – відбувається повна затримка сечовипускання.

Препарати з шкірки стиглих насінин каштана кінського застосовують при аденомі простати і при хронічному простатиті у поєднанні з аденомою. Найбільший ефект виходить при прийомі настойки і водного екстракту шкірки насіння.
Настойка шкірки насіння. 25 г сировини заливають 250 мл спирту, настоюють 10 днів, проціджують, приймають по 10 крапель 2 рази в день (перед обідом і вечерею) протягом 20 днів. Після кожного курсу лікування влаштовують 10-денну перерву.
Водний екстракт шкірки насіння. 40 г подрібненої сировини заливають 0,6 л окропу і настоюють 12:00. Чи не проціджуючи, настій упарюють до 200 мл, потім проціджують і приймають по 30-40 крапель 3 рази на день після їди.

Основні причини і наслідки хропіння
Цедра лимону: Користь і застосування

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
П'ятниця, 14 травня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts