Вхід   Реєстрація

Я згоден на педалі: 4 з кращих тренування на велотренажері

Я згоден на педалі: 4 з кращих тренування на велотренажері Я згоден на педалі: 4 з кращих тренування на велотренажері

Не любите бігати чи плавати, але не проти дати жару на велосипеді? Тоді тримайте відразу кілька варіантів ефективних кардіо тренувань на велотренажері.

Перед вами 4 варіанти тренувань для ефективного спалювання жиру завдяки різним типам навантаження. Виберіть один з них і проведіть 3-4 заняття в перший тиждень. Потім, якщо ви хочете прогресувати якомога швидше, використовуйте новий варіант з нашого списку кожен наступний тиждень. Після першого чотири тижневого циклу перейдіть до другого, третього, четвертого - поки ви не висушитесь до бажаної ваги.

1. Піраміда

Розімніться 5 хвилин, повільно крутячи педалі на малому рівні навантаження. Запам'ятайте, скільки обертів педалей за хвилину ви робите під час розминки. Трохи збільшуйте темп після розминки (на 5–15 об./хв.) і через кожні 3 хвилини збільшуйте опір педалей на 1 пункт (темп руху зберігайте на тому ж рівні). Тривалість основного тренування - 30 хв.

Користь

Поступове збільшення навантаження дозволить, крім усього іншого, добряче навантажити м'язи стегна.

2. В гору

Зробіть таку ж розминку, як у блоці «Піраміда», але витратіть на неї не 5, а 8 хвилин (запам'ятайте, скільки обертів педалей за хвилину ви робите під час розминки, і дотримуйтесь цього темпу протягом усього тренування). Після розминки на 5 хвилин збільшіть опір педалей до максимуму - вважайте, що в цей час ви їдете в гору. Потім поверніть опір педалей до розминочного та активно відпочиньте протягом ще 5 хвилин. В сумі здійсніть 3 таких підйоми.

Користь

Це інтервальне тренування дозволить вам розвинути витривалість серцево-судинної системи.

3. Швидкість і терпіння

Проведіть таку ж розминку, як і в блоці «Піраміда». Потім доведіть рівень опору педалей до відчутного, але все ще зручного, та проведіть інтервальне тренування: 4 фази прискорення (темп виберіть такий, щоб дожити до кінця тренування) по 4 хвилини, активне відновлення між ними - по 3 хвилини. Наступний етап - 3 прискорення по 6 хвилин кожне, перерви для активного відновлення - 2 хвилини. Заключний етап: 2 прискорення по 8 хвилин. Перерва для відпочинку - 1 хвилина.

Користь

Таке тренування, яке триває більше години, дозволить вам розвинути нелюдську витривалість і зосередиться на тренуванні швидкісної витривалості.

4. Фінальний ривок

Розімніться протягом 5 хвилин на середній швидкості та невеликому рівні навантаження. Потім виконайте потужний швидкісний ривок до межі протягом 30 секунд. Після цього сповільніться і покрутіть педалі спокійно протягом 3 хвилин, відпочиваючи перед наступним ривком. Всього зробіть 8-12 прискорень за заняття.

Користь

Цей блок не такий тяжкий, як попередній варіант, але теж добре розвиває швидкісну витривалість. Його можна порадити впевненим спринтерам.

Як навчити дитину постояти за себе в небезпечній с...
Практика йоги під час менструації
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Неділя, 18 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts