Вхід   Реєстрація

Ви - те, що ви їсте: хімія тіла залежить від раціону

Ви -  те, що ви їсте Ви - те, що ви їсте

Колір вашої шкіри, зуби, ваш зріст і вага - все це залежить від того, що знаходиться на вашій тарілці. Не дотримуватись раціону - антинауково.

Чоловіки відіграють набагато важливішу роль у здоров'ї своїх дітей, ніж вважалося раніше. Нещодавно опубліковані дослідження - одне на щурах, інше на дорослих чоловіках - показали, що вага та дієта батька значно впливають на вагу, апетит і навіть психологічне здоров'я дітей. Спочатку розберемося зі щурами. За шість тижнів до селекції чоловічим особинам давали на 25% менше їжі, ніж особинам контрольної групи. Результати виявилися досить значними: у цих батьків народжувалися діти з меншою вагою (в середньому на 10%), котрі менше їли (в тому числі через меншу вагу), і вели себе менш активно, ніж нащадки особин контрольної групи. Можливим поясненням вчені вважають вплив обмеженої дієти на посилення інстинкту виживання, що проявляється у підвищеній активності тварин. «Наші дані довели, що дієта відіграє важливу роль перед зачаттям, безпосередньо впливаючи на програмування сперми», —говорить один з авторів дослідження, професор психології Університету RMIT в Мельбурні Антоніо Паоліні. «Програмування сперми» - термін епігенетики, молодої науки, яка вивчає зміни в експресії генів в організмі людини, включаючи можливі наслідки включення і виключення певних генів. Окремою галуззю, що представляє інтерес для вчених, є вплив на експресію генів факторів зовнішнього середовища, наприклад, дієти чи попадання в їжу таких хімічних сполук, як бісфенол-А.

Як стверджує Паоліні, їх дослідження підтвердило раніше виявлені зв'язки між зайвою вагою самців щурів, котрих посадили на жирну їжу, та порушеннями переносимості глюкози й чутливості до інсуліну у їхніх нащадків. При цьому їх дослідження було першим в галузі впливу дієти батьків на поведінкові фактори нащадків. Інше дослідження, опубліковане нещодавно вченими з Університету Копенгагена, показало істотні відмінності в експресії генів в спермі 10 чоловіків із зайвою вагою і 13 чоловіків з нормальною вагою.

Окрім того, у шести чоловіків, яким була проведена операція з шунтування шлунка для позбавлення від зайвої ваги, було виявлено 5000 епігенетичних змін, а це говорить про те, що впливає на потомство не генетична схильність батька до зайвої ваги, а сам факт її наявності перед зачаттям. Дослідники зазначили, що ці епігенетичні зміни можуть впливати на обробку сигналів апетиту у дітей, проте для виявлення цього впливу необхідні подальші дослідження.

Джерело: https://mhealth.ru/

Чи допомагає йога в кар'єрі?
15 фактів про статевий член, які відомі не кожному...
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Неділя, 18 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts