Вхід   Реєстрація

Топ-9 міфів про заняття йогою

Топ-9 міфів про заняття йогою

​Йогою займаються професійні спортсмени , голлівудські зірки і прості люди. Вона підходить людині будь-якого віку і будь-якої комплекції , і якщо ви все ще не стали шанувальником йоги , то значить , ви живете у владі одного з цих 9 міфів.

Міф 1 . Йога — тільки для дівчат .

Дійсно , найчастіше статті в журналах про заняття йогою ілюструються знімками дівчат в лосінах , які розтягуються на килимках . Насправді ж йогою часто займаються професійні боксери , баскетболісти , регбісти і навіть рестлери , тому що це ідеальна система вправ на розтяжку.

Міф 2 . Я недостатньо гнучкий для йоги.

Саме для людей , які не можуть похвалитися особливою гнучкістю , і призначені заняття йогою. Тому що ця давня індійська гімнастика розвиває гнучкість краще , ніж що-небудь ще . А чим гнучкіше стане ваше тіло , тим нижче ризик травм і переломів .

Міф 3 . Я занадто гнучкий , тому йога мені не потрібна.

Завдання йоги не тільки в навчанні гнучкості , це ще й духовна практика . Регулярні заняття дозволяють знайти внутрішній мир, спокій , розслабленість , справлятися зі стресом значно ефективніше , ніж це вам вдавалося раніше. Крім того , йога вчить правильному диханню , збільшуючи об'єм легенів .

Міф 4 . Я вже був на занятті йогою , і мені не сподобалося.

Це зовсім не привід більше ніколи не намагатися. Можливо , ви боїтеся виглядати незграбно перед іншими учнями ? Тоді почніть займатися йогою в дома , або вибирайте інший напрямок ( Бікрам , Аштанга , Кундаліні і т.д.).

Міф 5 . Йога вимагає виконання дуже складних рухів.

Так, деякі асани виглядають дуже складними , але вас ніхто не буде змушувати виконувати їх на першому ж уроці . Так само як ніхто не зажадає від людини, яка перший раз прийшла у спортзал , тягати штангу вагою в 100 кг. Займайтеся , і з часом у вас все вийде.

Міф 6 . Поруч зі мною немає жодної студії йоги , ходить нікуди.

Вам і не потрібна студія — займатися йогою можна прямо у себе вдома. В інтернеті повним повно відео курсів з йоги , а можна купити ігрову консоль начебто Wii , яка допоможе проводити заняття в будь-якому місці.

Міф 7 . Йога це релігія , а я вірю в іншого Бога.

Звичайно , класична йога в якійсь мірі спирається на положення індуїзму , але сучасна її версія , зовсім виразно , ніякої релігією не є . Це гімнастика для тіла і розуму.

Міф 8 . На заняттях йогою звучать мантри. І мені треба буде їх співати ?

Зовсім необов'язково. Деякі інструктора дійсно програють мантри учням під час занять , але тільки для того , щоб вони могли повністю зосередитися на вправах. Вас вони дратують ? Попросіть вимкнути і поставити іншу спокійну , нейтральну музику , або ж звуки природи.

Міф 9 . У мене немає часу на йогу.

Якщо ви не можете приділяти заняттям йогою по годині в день , то приділяйте по кілька хвилин. Деякі асани можна виконувати вдома , в ліфті , по дорозі на роботу і навіть в офісі. Головне — мати бажання !

Великодній стіл без наслідків
100% користь йоги для вагітних

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Неділя, 18 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts