Вхід   Реєстрація

Список продуктів, після яких ще більше хочеться їсти

Список продуктів, після яких ще більше хочеться їсти

Основним призначенням їжі є втамування голоду, але існують певні продукти харчування та напої, після вживання яких хочеться їсти і пити ще більше.

Вони призводять до переїдання, яке сприяє набору зайвої ваги, так що вміст цих продуктів у раціоні необхідно скоротити.

Алкоголь

Чому б не випити келих вина в кінці довгого робочого дня? Але будьте обережні, вживання алкоголю пов'язане з збільшенням апетиту. Адже всього три порції спиртного знижують рівень лептину - гормону, який контролює почуття голоду.

Глутамат натрію

Це підсилювач смаку, який зустрічається в самих різних перероблених продуктах. Особливо часто його можна побачити в різного роду консервах, овочах і китайської кухні. Іспанські дослідники з'ясували, що після вживання даної речовини апетит людини підвищується на 40%.

Десерти

При виготовленні більшості десертів використовується пшеничне борошно, яке роблять шляхом особливої переробки зерна, яка позбавляє його волокон. В результаті, ці продукти харчування підвищують рівень інсуліну, що призводить до зростання апетиту і переїдання.

Смажена картопля

Картопля - це крахмалистий овоч, що складається з простих вуглеводів, а значить, наш організм абсорбує і метаболізує його дуже швидко з-за невеликого розміру молекул. Отже, це також призводить до сплеску інсуліну.

Піца

Як правило, піца являє собою комбінацію з тіста, приготовленого на пшеничному борошні, гідрогенізованих рослинних жирів, перероблених сирів і консервантів. Всі ці інгредієнти сприяють підвищенню рівня цукру в крові.

Білий хліб

Як і десерти, білий хліб робиться з пшеничного борошна, що призводить до підвищення рівня інсуліну в крові. Ці продукти харчування з високим глікемічним індексом, вони дуже швидко перетравлюється, з-за чого відчуття голоду виникає достатньо швидко після їх вживання.

Магазинні соки

В процесі виготовлення соків з фруктів і овочів видаляються абсолютно всі волокна, так що нам залишається лише напій, що містить цукор. А між тим, саме волокна дарують відчуття насичення, яке утримує від переїдання.

Пластівці

Різні пластівці містять велику кількість цукру. Такі сніданки викликають різкі перепади рівня цукру в крові.

Штучні підсолоджувачі

Кожен раз, коли ви п'єте дієтичну газовану воду, чай або каву з штучними підсолоджувачами, ваш мозок готує організм до вступу цукру. Але цього не відбувається, і тоді тіло чекає поповнення недоодержаної енергії за рахунок інших продуктів, що провокує відчуття голоду,

Джерело: Ukr.Media

Медики визначили: кому не можна їсти хурму
Гімнастика для хребта - найкращий засіб при сидячо...
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Неділя, 18 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts