Вхід   Реєстрація

Соя та помідор врятують від раку простати

Соя та помідор врятують від раку простати

​Спеціально для цього дослідження на мишах змоделювали агресивний рак передміхурової залози, який ідентичний людському. Залежно від харчування всіх мишей розділили на чотири групи: 1 група отримувала томатний порошок, 2 група - соєві паростки, 3 група - томатний порошок і соєві паростки, 4 група не отримувала ні томатний порошок, ні соєві паростки.

«І помідори, і соя окремо знижують ризик розвитку раку простати, але найбільш хороший результат дає їх поєднання. Рак простати розвинувся тільки у 45% досліджуваних, які отримували томатний порошок і соєві паростки, тоді як в 1 групі цей показник склав 61%, а у 2 групі - 66% », - пояснює професор Джон Ердман з Університету штату Іллінойс.

Рак простати займає перше місце по частоті різних видів раку у чоловіків. Однак якщо захворювання діагностоване на ранньому етапі, в більшості випадків його вдається вилікувати. Таким чином, чоловікам старше 55 років рекомендується з'їдати не менше 3-4 помідорів і не менше двох порцій соєвих продуктів на тиждень.

Найголовніше, чоловіки після 50 повинні мінімум раз на рік здавати аналіз крові на ПСА, простатспецифічний антиген. Всього лише один простий аналіз може врятувати вашого чоловіка від смерті.

Як боротися з лупою?
Секс покращить холодна кава
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Неділя, 18 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts