Вхід   Реєстрація

Швидкі поради для домашніх тренувань

Швидкі поради для домашніх тренувань Швидкі поради для домашніх тренувань

 Оскільки в ці дні ви проводите більше часу вдома,важливіше, ніж будь-коли, продовжувати дбати про своє здоров'я.

Тому ми подумали, що було б корисно поділитися кількома швидкими порадами, які допоможуть вам не збитися зі шляху і побачити результати, доки ви з'ясовуєте, як змусити все це працювати прямо зараз.

Порада #1: Вибирайте тренувальний одяг розумно

Принадність домашніх тренувань полягає в тому, що вам не доведеться одягатися для громадських прогулянок. Ви можете носити все, що завгодно!

Нам відомо, що тренуються в піжамах частіше, ніж будь-коли, і в сестринстві "Збалансованого життя" #ПІЖАМИПІЛАТЕС часто буває в тренді.

Але ми також виявили, що бувають випадки, коли наш одяг впливає на те, як ми виглядаємо на килимку. В деякі дні піжама працює дуже добре, в інші дні перевдягання в справжній тренувальний одяг дає нам імпульс, який спонукає нас з'являтися з великими намірами та зосередитися на своєму маті.

Звертайте увагу на те, як ви себе почуваєте під час тренувань, і вибирайте те, що вам більше підходить!

Порада #2: Брати паузу - це нормально

На відміну від традиційних занять, у вас є можливість натиснути кнопку паузи в будь-який час, тому не бійтеся користуватися нею! Незалежно від того, чи вам потрібно зробити перепочинок і випити трохи води, розірвати сварку побратимів або повернутися до роботи з наміром закінчити тренування пізніше - використовуйте це на свою користь!

Ні провини, ні сорому. Візьміть паузу, коли вам це потрібно, і насолоджуйтесь гнучкістю та зручністю тренувань вдома.

Порада #3: Будьте простішими

Неважко подумати, що вам потрібні всі види обладнання вдома, щоб добре тренуватися та відпрацювати суцільну рутину. Але у нас є гарні новини…це неправда! Чим більше ви дотримуєтеся свого розпорядку, тим більше у вас шансів залишатися послідовними, а послідовність призводить до результатів..

Майже всі тренування тут, в "Збалансоване життя", використовують вашу вагу для нарощування сили й не вимагають дорогого обладнання чи складної конфігурації. Якщо ви бажаєте зберегти свій розпорядок більш ніж на декілька днів - будьте простішими.

Порада #4: Майте план

Швидкий пошук на YouTube покаже тисячі безкоштовних тренувань, але важко зрозуміти, з чого почати. Ось чому ми склали чіткі плани та календарі, за якими ви можете слідувати з дому, щоб вам не доводилося приймати рішення, коли у вас вже не вистачає часу й енергії. Ви будете знати, що робити кожного дня, яке обладнання необхідне та як побачити результати.

Медитація - це не те, що ви думаєте: чому я почав ...
5 кращих засобів для зняття сонячних опіків: дерма...
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Понеділок, 19 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts