Вхід   Реєстрація
Виділене 

Психологічні аспекти схуднення

Психологічні аспекти схуднення

Правильний психологічний настрій так само важливий для успішного схуднення, як дієта і заняття спортом. Як налаштувати себе на перемогу над зайвою вагою?

Не секрет, що добившись успіхів в схудненні, людина починає ставитися до себе по-іншому — нова вага і нова фігура відображаються на її психологічному настрої. Але при цьому багато хто з тих, хто всерйоз вирішив боротися із зайвою вагою, забувають, що без правильних психологічних установок старання будуть безуспішними. Доказами тому є зриви дієт і повернення втрачених кілограмів (найчастіше з надлишком).

Пропонуємо вам озброїтися ефективними психологічними установками, які допоможуть вам налаштуватися на досягнення бажаного результату.

  • Знайдіть правильну мотивацію для схуднення. Мотивація дасть вам сили йти до мети, допоможе не піддатися гастрономічним спокусам і виконувати фізичні вправи із задоволенням. Мотиви до схуднення можуть бути різними — бажання налагодити особисте життя, кар'єрний ріст, можливі проблеми зі здоров'ям через зайву вагу та ін.
  • Повірте в успіх. Віра в свої можливості і в метод, вибраний для схуднення, прискорить просування до перемоги над зайвою вагою, зробить його більш ефективним і приємним. Постійно представляйте себе в новому бажаному образі і відзначайте, що з кожним днем ви все ближче до цієї мети.
  • Ставте перед собою тільки реальні і конкретні цілі. Визначте, на скільки вам потрібно схуднути, і за який період часу. При цьому не забувайте, що без шкоди для здоров'я можна втрачати 0,5-1 кг на тиждень. До того ж, такі темпи допомагають закріпити результат.
  • Якнайчастіше радійте. Наповніть своє життя задоволеннями, щоб не шукати задоволення в їжі (звідси — звичка «заїдати» негативні емоції). Займайтеся спортом: відомо, що вправи підвищують рівень «гормону радості» серотоніну, відвідуйте концерти і виставки, більше гуляйте, знайдіть собі хобі до душі. Відчуйте інтерес до життя і оточуючих. Це допоможе триматися подалі від холодильника.
  • Зробіть так, щоб дієта і фізкультура приносили вам задоволення. Найчастіше, походи в спортзал і необхідність обмежувати свій раціон певними продуктами худнучі сприймають, як нудну «зобов'язаловку». Між тим, завжди можна знайти альтернативу, яка принесе задоволення з користю. Наприклад, вибирайте дієту до душі, готуйте різноманітні смачні страви з корисних продуктів, знайдіть для себе той вид фізичної активності, який буде цікавий і приємний саме вам.
  • Насолоджуйтесь здоровим способом життя, виключивши почуття провини. Жорсткі дієти підштовхують до зривів, а потім виникає почуття провини і ненависті до себе, з'являється бажання «заїсти» проблему. Щоб цього не трапилося, іноді влаштовуйте «розвантажувальні дні навпаки». Визначте, в який день у вас не буде тренувань, а в який день ви можете дозволити собі шматочок торта. Такі дні — краща профілактика зривів.
  • Думайте позитивно. Під час дієти може загострюватися така психологічна проблема, як невпевненість в собі. Не варто піддаватися цьому і жаліти себе — краще займіться медитацією або повторюйте психологічні установки, які налаштують на успіх. Худнучим підійдуть такі установки: «Я люблю своє тіло», «У мене відмінна фігура», «Органи мого тіла здорові і нормально функціонують». Всі установки повинні бути в теперішньому часі і не містити заперечення (частки «не»).
  • Знайдіть собі компаньйона для схуднення. Боротися із зайвими кілограмами в компанії одного або кількох людей з такою ж проблемою значно легше, ніж поодинці. Обмін досвідом, підтримка «товаришів по нещастю», обговорення успіхів і невдач допоможуть прийти до успіху.
Навіщо потрібен крем для обличчя?
Великодній стіл без наслідків

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
П'ятниця, 14 травня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts