Вхід   Реєстрація

Причини виникнення раку, лікування аюрведою

Причини виникнення раку, лікування аюрведою

В Аюрведі рак вважається захворюванням, яке зачіпає всі три доші (конституції) організму, хоча в самому початку виникає в одній якій-небудь. Енергія травлення і другиеэнергии слабкі і в організмі починають накопичуватися отруйні речовини. Рак являє негативну життєву енергію, свого роду паразита, який міцно займає місце в організмі. Негативна енергія виникає зазвичай через надлишок апани (Apana), повітря, що рухається вниз. Тому розлади, пов'язані з ним, як наприклад здуття живота, запор та діарея створюють основу, завдяки якій виникає хвороба. Ракові клітини, яким не вистачає кисню (Prana), є виразом зростання в організмі, який не підпорядковується правилам життєвої сили.

Причини виникнення раку

Для виникнення раку є багато причин, як наприклад, наша навколишнє забруднене середовище, оброблені харчові продукти, сидяче життя і недолік в спиритуальном сенс життя або відповідного настрою. Часто він виникає на основі пригнічуваних нами емоцій або емоційної стагнації (застою), що призводить до накопичення отруйних речовин і надмірного збільшення соків організму. У китайській традиційній медицині рак мав славу «хворобою меланхолії і чорної жовчі», що можна перекласти на нашу мову як стан пригнічуваних почуттів. У зв'язку з цим недостатньо лікувати тільки тілесні розлади ( оперативний метод лікування раку ітд). У ведичній системі рак — це психічний розлад, тріщина в аурі, через яку негативні астральні сили можуть проникати. Емоційне очищення, мантри і медитації є важливими протистоять засобами захворювання раку.

Спиритуальные терапії — нетрадиційне лікування раку. У стародавній Аюрведою користувалися дорогоцінними каменями при лікуванні: оправлений в золото синій сапфір має протипухлинні властивості. Він допомагає відкинути негативну силу організму і бажано носити його разом з іншими каменями, які випромінюють позитивну силу. Діамант найважливіший камінь у збереженні і подовження життя. Діамант, сапфір жовтий і жовтий топаз — кращі камені для збільшення енергії імунної системи. Рубін, гранат або червоні корали сприяють кращому кровообігу, що допомагає подолання стагнації через пухлини. Смарагд і перідот допомагають прану збільшити біль і дисгармонію пом'якшити.

Спеціальні аюрведские приготування діамантів (Hira Bhasma) особливо корисні, але вам слід звернутися до аюрведу-лікаря за способом приготування.

Терапії за допомогою мантр діють дуже сильно проти раку. Просте скандування «OM» чудово допомагає відкриттю аури і для очищення психічної атмосфери. Мантра «RАМ» є ніби посередником між вами і Божественної цілющою силою, а також дає вам захист. Пранаяма дуже важлива ( я писала якось про неї) для збільшення позитивної життєвої енергії прани: регулярно для Капхы сонячна Пранаяма, для Пітти — місячна і для Вати — обидві по черзі. Заняття пранаямой дуже важливі для попередження раку.

Диференціювання. При Вата — раку грають боязнь, страх, депресія і безсоння велику роль. Пухлини за своїм характером сухі, міцні і різноманітні за своїм виглядом. Шкірні покриви стають сірими, коричневими або просто темними. Пацієнти страждають здуттям живота, запор та іншими симптомами збільшення Вати в організмі.

При раку Пітти виявляються такі риси як лють, гнів, дратівливість і ненависть. Пухлини мають запальний характер, інфікуються і супроводжуються відчуттям печіння або кровоточать. Багато видів шкірного, очного раку, а також печінки відносяться до Піт.

Капха — рак пов'язаний зі втомою, тривалим сном, застоєм і надмірним утворенням слини. Зазвичай з'являються на початку доброякісні пухлини, які з часом озлокачествляются. Якщо рак помічений в ранній стадії, то операція є ефективною формою лікування. Рак легенів або рак грудей часто ставляться до Кафе.

М'ясо і молочні продукти строго заборонено вживати, а також багато протеїну, оскільки рак — сам по натурі протеїн. Все-ж малу частку протеїну варто вживати, щоб відповідні травні ферменти виділялися. Рак вважається захворюванням, яке виникає із-за великого вживання м'яса або протеїну. У центрі уваги в дієті повинні стояти свіжі овочі і соки, поки у пацієнта ще достатньо сил, як наприклад селера, кульбаба, пророслі соняшникове насіння, пророслий ячмінь, а також пшениця, alfalfa ( medicago stiva).

Можна на підвіконні в низьких тарілочках ( продаються і спеціальні посудини для пророщування зерен) прорасщивать зерна різної породи, додайте трохи води і покладіть зерна пшениці. З часом вони набухнуть і підуть паростки, в яких як і у всіх паростках багато вітаміну Є. Воду міняйте щодня. Це зовсім не важко. Я часто займаюся цим і з гречкою, і з пшеницею, мунг бобами, альфальфой… Можна додавлять в салати.

Деякі трави для терапії, спрямованої на конституційне лікування:

  • Для Вати — аїр, мирра або guggul (commiphora mucul), haritaki (terminalia chebula). Товстий кишечник повинен міститися в чистоті і тому рекомендується азафоетида (stinkasant 8).
  • Для Пітти — шафран, листя кульбаби, куркума; аюрведские трави — manjishta (rubia cordifolium). Зазвичай для Пітти проводиться активна очищає кров і печінку терапія, а також рекомендується вживати свіжі овочі і пити соки.
  • Для Капхы : шайенский перець, чорний і довгий перці, мирра, сушений імбир, куркума; аюрведские трави — bhallatak (semicarpus anacardium). Кафе важливо звільнитися від мокротиння, тобто рекомендується очищувальна терапія Pancha — karma.
Розторопша - порошок, який чистить печінку
Аювердичний масаж - цілющі властивості
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Неділя, 18 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts