Вхід   Реєстрація

Поради, як отримати максимум від вашої пам'яті

Поради, як отримати максимум від вашої пам'яті Поради, як отримати максимум від вашої пам'яті

Коли ви стаєте старшими, ви помічаєте, що часто роздратовано маршируєте по будинку, шукаючи недоречні ключі від авто чи окуляри, або просто не можете згадати ім'я того нового сусіда, якого зустріли, коли вигулювали собаку? Звичайно, це розчаровує, але не критично -є речі, які ви можете зробити, щоб зберегти свою пам'ять гострою.

До 60 років більше ніж половина дорослих людей хвилюються щодо пам'яті. Однак незначні провали в пам'яті, які виникають з віком, зазвичай не є ознаками серйозної проблеми, наприклад, хвороби Альцгеймера, а скоріше є результатом нормальних змін у структурі та функції мозку.

"Більшість людей стають трохи більш забудькуватими на старості, але є кілька простих речей, які ви можете зробити, щоб запобігти прослизанню пам'яті та допомогти вашому мозку вчитися і краще запам'ятовувати," говорить лікар Енн Фабіні, начальник геріатрії в Кембриджському союзі охорони здоров'я та доцент медицини в Гарвардській медичній школі.

Поради щодо підвищення пам'яті

Лікар Фабіні пропонує наступні поради та рекомендації:

1. Дотримуйтесь процедур, наприклад, щодня залишайте ключі від автомобіля, окуляри та мобільний телефон у одному і тому ж місці, тоді як знайти їх стане і "їжаку зрозумілим"

2. Сповільніться і зверніть увагу на те, що ви робите, щоб дати системам пам'яті вашого мозку достатньо часу, щоб створити стійку пам'ять.

3. Уникайте відволікаючих або гучних середовищ і багатозадачності - головних руйнівників пам'яті в сучасному мінливому суспільстві.

4. Виспіться, зменшіть стрес і проконсультуйтеся з лікарем, щоб перевірити, чи впливає якийсь із ваших препаратів на пам'ять - всі три є потенційними спойлерами пам'яті.

Це забудькуватість чи хвороба Альцгеймера?

Турбуєтеся, що ваші незначні помилки пам'яті означають, що ви рухаєтеся до хвороби Альцгеймера? Це, ймовірно, не той випадок. Подобається це нам чи ні, наука показує, що здатність до вивчення нової інформації та пригадування її може дещо знизитися після 50 років. "Ви просто не можете витягти речі зі своєї пам'яті з тією ж швидкістю як ви звикли," говорить лікар Фабіні. Але забудькуватість може стати серйозною проблемою, якщо вона починає втручатися у щоденні завдання та процедури, такі як керування вашим доглядом за здоров'ям та фінансами.

Як налаштувати свій мозок: перемагаємо проблеми су...
Оздоровлення під час роботи

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Понеділок, 19 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts