Вхід   Реєстрація

Основні причини і наслідки хропіння

Основні причини і наслідки хропіння Основні причини і наслідки хропіння

Найбільш розповсюдженими причинами нічного хропіння є аденоїди і викривлення носової перегородки. Якщо аденоїди – це проблема дітей, то друге відноситься до дорослих чоловіків, що пошкодили чи зламали ніс в бійці. 

Астма теж рахується однією із основних причин хропіння. При цьому захворюванні верхня частина трахеї інколи звужується, ускладнюючи вхід і вихід повітря. 

Найнебезпечнішою причиною хропіння, що частіше всього призводить до смерті, є синдром апное уві сні. Апное – це тимчасове припинення дихання, і тривати воно може як декілька секунд так і до моменту настання клінічної смерті. Цей синдром дуже важко діагностується і може бути виявлений лише близькими, під час сну.

Наслідки хропіння дуже небезпечні. М'які тканини, компоненти носоглотки і задньої стінки горла, починають втрачати структуру і обвисати, що призводить до цілого комплексу різних неприємних симптомів. М'яз язика перестає держати цей орган в нічний час, і при спанні на спині той може впасти в горло, і призвести до повільної і болісної смерті.

Лікування і профілактика хропіння.

Сучасна медицина пропонує терапію, яка справді може позбавити від хропіння.

Метод CPAP-терапії допомагає хворим на астму і людям з синдромом апное уві сні. Повітряна маска, що надягається на лице людини перед сном, не заважає спати, але через рівні інтервали часу накачує і відкачує повітря, імітуючи здорове дихання. Як наслідок, м'які тканини отримують достатню кількість повітря і повертаються до норми.

Для людей з аденоїдами або викривленою носовою перегородкою вихід значно простіший: коротка операція дозволить позбавитись і від тої, і від іншої проблеми, а з ними з вірогідністю 95% зникає проблема хропіння. 

Як схуднути чоловікові?
Як лікувати аденому простати?
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Понеділок, 19 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts