Вхід   Реєстрація

Миттєвий прилив енергії: вправи, які допоможуть пережити післяобідню кризу

Миттєвий прилив енергії Миттєвий прилив енергії
Ці прості стратегії перетворять вас з комп'ютерного зомбі в максимум життєвих сил менше ніж за хвилину.

Зараз 15:00, ви сидите за столом, і ваші повіки повільно ... стають ... важчими. Перш ніж взяти латте або почати прокручувати Instagram від нудьги, подумайте про це: безліч дрібних змін допоможуть уникнути повільності на перевалі, збільшити концентрацію і підвищити енергію - а багато з них займають менше хвилини.

Підвищення енергії: випрямити хребет

У дослідженні Державного університету Сан-Франциско в 2018 році 125 студентів коледжу попросили відняти 7 від 843 послідовно протягом 15 секунд, сидячи прямо, розправивши плечі та розслабившись, або лежачи на підлозі. 56% учнів повідомили, що їм було легше виконувати математичні вправи в вертикальному положенні.

"Згорблена поза - це захисна поза, яка заважає абстрактному мисленню," говорить співавтор дослідження Ерік Пепер, доктор філософії, професор холістичного здоров'я в Державному університеті Сан-Франциско. "Подумайте про це з точки зору еволюції: тигр наближається до вас, тому ви згортаєтеся калачиком, щоб захистити себе. Вас не хвилює ні майбутнє, ні минуле, тільки сьогодення. Коли ви знаходитесь у в'ялому чи сутулому положенні за робочим столом, це по суті вимикає мозок, тому ви не можете так чітко мислити."

Пепер говорить, що математика є метафорою будь-якої пізнавальної діяльності, будь то веб-розробник, викладач, лікар, музикант або публічний спікер. Спробуйте декілька з його порад щодо поліпшення вашої постави - і, отже, вашої продуктивності - на роботі:

 • Попросіть колегу чи товариша сфотографувати вас збоку, коли ви цього не очікуєте. Завдяки цьому, ви отримаєте об'єктивну картину вашої робочої пози.
 • Встановіть будильник на телефоні, годиннику чи комп'ютері, щоб він спрацьовував кожні 15-20 хвилин. Коли він пролунає, вставайте та рухайтеся: Здійсніть коротку прогулянку чи маршируйте, пострибайте чи потанцюйте на місці. Попереднє дослідження, проведене Пепером, показало, що перерва значно підвищує рівень енергії студентів після довгої лекції..
 • Професійно перевірте свій зір. Багато випадків поганої постави є результатом того, що люди схиляються до екрану комп'ютера, тому що погано бачать.
 • Працюєте на ноутбуці? Ви майже напевно міняєте позу, опускаючи голову донизу, щоб побачити екран. Це легко виправити: купіть переносну клавіатуру та поставте ноутбук на підставку чи на стопку книг.

Підвищення енергії: зайнятися міні-йогою

Чим більше у вас м'язової маси, тим більше енергії ви будете відчувати », - говорить Марк Мойад, доктор медицини, магістр охорони здоров'я, який є директором превентивної та нетрадиційної медицини в університеті Мічігану Дженкінса/Помкемпнера. "Навіть збільшення м'язової маси на 1% призведе до збільшення метаболізму, а це призведе до збільшення енергії."

Мойад робить віджимання, щоб звільнитися від робочого столу. Випади та присідання теж працюватимуть. Або спробуйте цю послідовність віньяси для робочого столу, розроблену Кеті Хенлон, інструктором з йоги в Studio Three Yoga в Чикаго. Пози стимулюють енергію і концентрацію, а ваше тіло - це вся вага, яка необхідна для нарощування м'язової маси:

 • Сидяча Тадасана з положенням рук в позі кактуса
 • Сядьте прямо та напружте прес, поклавши голову прямо над вашим торсом.
 • Зберігаючи м'який вигин в ліктях, витягніть руки над головою. Долоні повинні бути обернені назовні, пальці широко розведені, а зап'ястя повинні бути на рівні плечей.
 • Вдихніть через ніс, досягаючи висоти своїми руками, не піднімаючи плечі до вух.
 • Видихніть через ніс і стисніть лопатки, розводячи лікті в сторони, доки руки не опиняться на рівні плечей, утворюючи руки "кактуса". Направте своє серце в бік стелі і, якщо у вас немає проблем з шиєю, злегка нахиліть голову.
 • Повторіть 10 разів.

Підвищення енергії: рухати лімфу

"Збільшення енергії пов'язане з поліпшенням лімфатичного потоку," говорить фахівець з постурального вирівнювання Брайан Бредлі, віце-президент Egoscue. Лімфатична система складається з селезінки, тимуса, мигдалин і аденоїдів, а також безлічі каналів і вузлів по всьому тілу. Хоча вона грає важливу роль у захисті від інфекцій і хвороб, вона також сприяє підвищенню рівня нашої енергії.

"Лімфа проходить через суглоби вашого тіла - плечі, стегна, коліна та щиколотки," пояснює Бредлі. "Коли ви їдете на роботу, сидите за столом увесь день, їдете додому та відпочиваєте на дивані, ви не рухаєте суглоби у всьому діапазоні їх рухів, і в результаті лімфа опиняється у пастці та застоюється."

Бредлі рекомендує рухи, які вирівнюють ваші суглоби, щоб ваша енергія знову текла, наприклад, розгинання над головою:

 • Станьте, поставивши ступні прямо вперед і приблизно на ширині кулака.
 • Витягніть руки перед собою, опустіть плечі, переплетіть долоні та направте їх від себе.
 • Підніміть обидві руки над головою так, щоб долоні дивилися в небо. Дивіться вгору на свої руки, коли ви активно працюєте, і тримайте руки прямо, не відхиляючись назад.
 • Затримайтеся на 30 секунд, глибоко дихаючи. 
Надлишок цукру в мозку може сприяти розвитку хворо...
Сполука в чорниці може допомогти при запаленні киш...
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Понеділок, 19 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts