Вхід   Реєстрація

Мішки під очима: які засоби працюють?

Мішки під очима: які засоби працюють? Мішки під очима: які засоби працюють?

Гарна косметика і вміле її нанесення можуть приховати темні кола під очима, але як позбутися від припухлості, яка грає світлом і тінню? Способів придумано безліч, і більшість з них можна прихопити прямо на кухні: холодні ложки, чайні пакетики і ароматні часточки огірка. Але наскільки вони ефективні? Розбираємось! Звідки беруться мішки під очима

Припухлість під очима зазвичай є результатом скупчення рідини в тканинах під очима через алергії, нестачу сну або від вживання особливо солоного вечері. Фізичного дискомфорту мішки під очима не завдають, але створюють не найпривабливіший, втомлений вигляд. Як з ними боротися?

Огірок

Теоретично, холодні скибочки огірка, розміщені на мішках під очима, повинні зменшувати набряк, а антиоксиданти, що містяться в них - відштовхувати подразнення.

Ефективність: 5/10 Приємний свіжий аромат розслаблює, а ось легке пощипування - не дуже. Мішки під очима стануть трохи менш помітними, але погляд безперечно посвіжішає.

Картопля

Охолоджені скибочки картоплі, як і у випадку з огірком, будуть мати підтягуючий ефект через холод. Крім того, прихильники натуральної косметики стверджують, що ферменти, що містяться в картоплі, посилять протинабряковий ефект.

Ефективність: 1/10 Результат буде практично непомітним, а на шкірі залишається не найприємніший крохмалистий наліт. До того ж, буде відчуватися помітне печіння.

Яєчний білок

Яєчний білок володіє стягуючим ефектом при засиханні.

Ефективність: 7/10 Стягування шкіри відчувається моментально. На відміну від огірка і картоплі, яєчний білок не викличе неприємного пощипування. Набряклість помітно зменшується.

Холодні ложки

Експерти в області краси нерідко рекомендують завжди тримати пару ложок в морозильній камері для ранкового зменшення набряклості під очима. На відміну від продуктів, в ложках не містяться ні антиоксиданти, ні ензими, і їхній ефект повністю базується на впливі холодом.

Ефективність: 2/10 Прикладання крижаних ложок до очей - не найбільше задоволення. До того ж, вони швидко зігріваються. Ефект незначний, більш того, він може посилити видимість темних кіл.

Гель з алое

Гель з алое, призначений для полегшення сонячних опіків, має протизапальні властивості і, в теорії, повинен полегшувати набряклість під очима. Для додаткового охолоджуючого ефекту гель можна зберігати в холодильнику.

Ефективність: 4/10 Мішки під очима стануть менш помітними, та й відчуття від гелю з алое будуть цілком приємними. Він надає схожий з яєчним білком стягуючий ефект, хоча і не такий сильний.

Чайні пакетики

Кофеїн, що міститься в чаєві, повинен звужувати кровоносні судини в шкірі під набряклими очима.

Ефективність: 7/10 Чай надає помітний протинабряковий ефект на мішки під очима, але цей спосіб потребує часу: спершу чай потрібно буде заварити, потім остудити, тримати чайні пакетики потрібно 10-15 хвилин.

Переможці серед натуральних, непрофесійних засобів: яєчні білки і чайні пакетики.

Вкусив кліщ? Що робити?
Користь хліба
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Неділя, 18 квітня 2021
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ecomolfa.com/

Cron Job Starts